Praktika viešbutyje SPA Vilnius SANA


Praktika viesbutyje vilniuje. Spa vilnius sana konkurentai. Praktikos ataskaita viesbutyje. Viešbučio praktikos ataskaita. Baigiamoji praktika viesbutyje. Baigiamosios praktikos ataskaita viesbutyje. Praktikantas viesbutyje. Viešbučio charakteristika. Praktika viesbuciuose. Darbas viesbutyje vilnius.

Įvadas. „SPA Vilnius sana“. 4 žvaigždučių viešbučio charakteristika. Įmonės veiklos rūšys, jos siūlomos paslaugos. Įmonės padaliniai ir jų funkcijos. Įmonės darbuotojai. Jų darbo standartai. Įmonės reklama, įvaizdis. Pagrindiniai įmonės konkurentai. Įmonės klientai. Darbas su klientais. Pirminiai dokumentai, naudojami įmonės veikloje. Išvados.

Viešbutis – įmonė, kurioje apgyvendinimo paslaugos teikiamos tam tikslui skirtame statinyje, su specialiai suplanuotomis patalpomis – kambariais ir bendro naudojimo patalpomis, taip pat inžinerine įranga bei reikiama įranga apgyvendinimo paslaugoms teikti. Taip pat užsiima nakvynės paslaugų teikimu nevietiniams gyventojams, pvz. , turistams, už tam tikrą mokestį ribotą laiko tarpą. Viešbutyje taip pat tiekiamos ir maitinimo paslaugos – mažiausiai siūlomi pusryčiaiugdyti darbo komandoje įgūdžius. Lavinti informacinių technologijų, raštvedybos, naudojimosi biurostebėti bei įvertinti įmonės reklamą bei kuriamą įvaizdį. Stebėti darbo organspa vilnius sana įsikūręs seniausiame ir didžiausiame Lietuvos druskininkų kurorto, esančiame ant nemuno kranto, centre. Dėl šią vietą supančių pušynų ir švarių ežerų klimatas čia visada yra švelnus ir šiltas, oras grynas, bei vienas švariausių europoje.

Didžiausias spa vilnius sana turtas yra šalia centro esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą yra išgaunamas aukštos mineralizacijos vanduo. Daug gydomųjų savybių turintis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas, niekuo nenusileidžia garsioms europos versmėms.

Spa vilnius sana - tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis ir sveikatos gerinimo programomis, 4**** žvaigždučių viešbutis, spa baras su specialiu spa meniu, restoranas, laisvalaikio centras su boulingu, smiginio žaidimu ir kavine, žiemos sodas, bei didelis konferencijų centras ir visa tai - po vienu stogu.

Modernus sveikatos centras, 2004 metais naujai įsikūręs senojoje vilnius sanatorijos bazėje (nuo 1976 m), kur iki šiol yra išsaugotos senosios kurortologijos gydymo tradicijos, procedūros su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kineziterapija ir vertikalios vonios.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (2455 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvile
  • Praktika viešbutyje SPA Vilnius SANA
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktika viešbutyje SPA Vilnius SANA. (2011 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktika-viesbutyje-spa-vilnius-sana.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 23:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo