Praktikos analizė UAB „Danbalt trend“


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės darbuotojai. Įmonės pjamos. Įmonės strategija ir taktika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės valdymo strategija. Marketingo veikla įmonėje. Individuali užduotis. Literatūros sąrašas.


Nuo 2017-05-22 iki 2017-06-18 vyko pažintinė praktika įmonėję UAB „Danbalt trend“ parduotuvėje WAWA, kuri yra įsikūrusi Panevėžyje Savitiškio g. 61 PC „RYO“ . Ši įmonė taip pat turi tokias parduotuves kaip „Danija“, „ Vera moda“, „Este“ ir „Fam Club“. Šioje parduotuvėje yra prekiaujama avalyne, kuri yra orientuota į paauglius ir suaugusiuosius. Pažintinės praktikos metu puikiai galėjau pritaikyti žinias įgytas paskaitų metu. Domėjausi įmonės rėmimo programa, ir kokius reklamos nešiklius naudoja ši įmonė.

4.Užtikrinti kiekvieno darbuotojo atsakomybę už savo darbo kokybę pagal pareigas ir kompetenciją;

5.Investuoti į tolesnį avalynės kokybės gerinimą, darbo našumo didinimą bei inovacijas.

Diagramos duomenimis galime teigti, kad 2014 metais įmonė „Danbalt“ turėjo daugiausiai apdraustų darbuotojų. 2014 m. galima įžvelgti darbuotojų pagausėjima, kuriam turėjo įtakos įmonės pelno padidėjimas.

Diagramoje pavaizduoti skaičiai rodo, kad dižiausias pelnas įmoneję „Danbalt“ buvo 2016 metais, tai nuo 2000000 eurų iki 2500000 eurų, tam įtakos galimai turėjo padidėjusios pirkėjų pajamos.

1)Strategijosanalizė – išorinės aplinkos bei vidinė organizacijos išteklių retrospektyvos analizė bei prognozavimas.

Įmonė UAB „Danbalt“ nuo pat gyvavimo pradžios yra taikoma ta pati valdymo strategija, kuria vadovujamasi ir dabar, kad didėtų pardavimai. Visų pirma nuolat yra analizuojama išorinė aplinka, kadangi kaip žinoma šiais laikais batų pardavimo rinka yra labai plati. „Danbalt“ turi daug konkurentų tad ji nulat turi juos analizuoti, tam kad nesumažėtų pardavimai. Atsiževlgiant į tai analizuojant išorinę aplinką taip pat yra analizuojama ir vidinė įmonės aplinka. Ištisai yra sekama ir sudaroma išlaidų suvestinė, apskaičiuojami galimi pardavimai bei pelno procentai.

Įmonės valdymo strategija – tai malonus aptarnavimas parduodant kokybiškus batus už prieinamą kainą. Šiuo modeliu vadovaujasi kiekviena įmonės „Danbalt“ parduotuvė. Norint, kad įmonė veiktų kuo efektyviau ir pelningiau yra būtina susikurti strategiją. Šiuo metu įmonės strategija orentuota į klientus ir atsinaujinimą. Įmonė yra iškėlusi sau tikslą, kad per artimiausius 3 metus turi atnaujinti pagrindines miestų parduotuves, kadangi gražesnė ir malonesnė aplinka pritraukia daugiau klientų. Įmonė yra atnaujinusi jau daugiau nei pusę savo pagrindinių šalies parduotuvių, pasikeisdami modernsniu ir įmonės organizacinė valdymo struktūra.

Šiais laikais kiekviena įmonė yra valdoma naudojantis organizacinės struktūros pagalba, kadangi nepaisant pagrindinio įmonės tikslo: gamybos ar paslaugų teikimo greta turi būti ir organizuojamas įmonės valdymas. Jeigu veikla yra vykdoma mažoje organizacijoje valdymo darbus atlieka žmonės, dirbantys tiesioginėje gamyboje. Jeigu įmonė yra didelė organizacinė įmonė tuomet darbai yra paskirstomo daugumai žmonių ir vienas žmogus atlieka jam priskirtus darbus ištisą dieną. Organizacijos struktūra – tai vadovavimo lygių ir funkcijų bendradarbiavimas bei suskirstymas, kad organizacijos tikslų būtų siekiama veiksmingiausiu būdu. Jos esmė – vienų vadovų ar padalinių pavaldumas kitiems.

1. Patrialchalinis valdymo tipas, kai įmonė atitinka šeimos modelį: įmonei vadovauja savininkas, savo nuožiūra skirstantis pareigas ir reikalaujantis iš pavaldinių besąlygiško paklusnumo;

3.Funkcinis valdymo tipas, kai įmonė suskirstoma į padalinius, atliekančius konkrečias užduotis ir pareigas, o už atskirų funkcijų vykdymą atsakingi jų vadovai;

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3017 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedre
  • Praktikos analizė UAB „Danbalt trend“
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos analizė UAB „Danbalt trend“ . (2017 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-analize-uab-danbalt-trend.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 06:26
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo