Praktikos analizė


Įvadas. Organizacija ir jos aplinka. Organizacijos istorija ir ekonominės plėtros rezultatai. Valdymo organizacinės struktūros ir jų efektyvumas. Veiklos pobūdis ir rūšys, gaminių asortimentas, jų kitimo tendencijos. Organizacijos techninis lygis, investicijų bei inovacijų ekonominis efektyvumas. Organizacijos išoriniai ryšiai ir jų įtaka veiklos efektyvumui. Veiklos ir efektyvumo rodiklių planavimas. Planavimo sistema ir jos ypatumai. Darbo sąnaudų planavimas, darbuotojų motyvacijos sistemų efektyvumas. Paslaugų savikainos planavimas, kainų lygis. Pardavimų apimčių, pardavimų sąnaudų planavimas. Marketingo biudžeto formavimo principai ir lėšų panaudojimo efektyvumas. Investicinių ir inovacijų planavimas, jų finansavimas bei efektyvumas. Veiklos rezultatų analyzė ir organizacinių techninių priemonių efektyvumas. Finansinių rodiklių analizė. Kokybės užtikrinimo sistemų efektyvumas. Inovacinės veiklos rezultatai, efektyvumas ir jo didinimo galimybės. Įmonės veiklos analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas Nr.

Dabartinėmis intensyvios ir dinamiškos ekonomikos sąlygomis yra labai sudėtinga ne tik sukurti naują verslą ir įeiti į rinką, tačiau itin sunku ir išlaikyti jau turimą verslą ar jį plėtoti. Įmonės vadovas, siekiantis išlaikyti, pelningai veikenčią veiklą, privalo būti kažkuo pranašesnis už kitus, nes tik pranašumų turinčiam vadovui pavyksta toliau sėkmingai išlaikyti rinkoje konkuruojančią įmonę ir užimti vis didesnę rinkos dalį. Norint sėkmingai konkuruoti rinkoje būtina sugebėti tiksliai įvertinti koknuretų rezultatus ir galimybes, taip pat gerai suvokti savo įmonės būklę bei ateities perspektyvas. Kiekvienas vadovas norintis išlaikyti savo įmonę konkurencingą, turi suprasti kaip vyksta darbas ne tik toje srityje už kurią jis tiesiogiai atsakingas bet ir visoje įmonėje.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 4118 KB
  • 2014 m.
  • 28 puslapiai (3371 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolka
  • Praktikos analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Praktikos analizė. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:37
×