Praktikos ataskaita autoservise (2)


Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės pavadinimas, statusas ir veiklos apibūdinimas. Įmonės rinka, paslaugų paklausa ir perspektyvos. Technologinių procesų ir įrangos inžinerinė analizė. Įmonės teikiamų serviso paslaugų asortimento analizė, darbų organizavimas, technologinė koretelė. Įmonės techninės ir programinės įrangos analizė. Automobilių remonto technologijos, darbų dokumentacija. Atsarginių dalių asortimentas, tiekimo organizavimas. Technologinių procesų ir įrangos tinkamumo įvertinimas. Kitų procesų analizė. Vadybos metodai ir priemonės, kokybės užtikrinimas. Darbo ir aplinkos saugumo užtikrinimas. Pirkimo - pardavimo procesai. Serviso sąnaudų stuktūra. Išvados. Literatūra.


Įmonės pavadinimas UAB ,, Tolimos kelionės“, jos statusas Uždaroji Akcinė Bendrovė. Šios įmonės pavadinimas susikūrė prieš 6 metus. Įmonė gyvuoja jau 6 metai iki šiol autoservisas palaiko savo gera vardą Įmonė kaip servisas jau šves 7 gimtadieni vasario 1 diena.

Labiausiai didžiuojamasi kad dar vis dar imonė yra isikurusi bet jau turi užsitarnavusi savo varda rinkoje. Vidutiniškai per mėnesį įmonėje aptarnaujama per 80 automobilių.

UAB „Tolimos kelionės“ autoservise visada galima nusipirkti ar užsisakyti pageidaujamą automobilio detalę.. Didesnės apimties remontams detalės, taikomos didelės nuolaidos.

Šaltkalviai atlieka vyriausio mechaniko paskirtus darbus, dirba su suvirinimo, pjaustymo ir kitais agregatais.

Vairuotojas važiuoja į automobilių detalių parduotuves iš ten parveža reikiamas detales ir jei reikia gražina, atiduoda suremontuotus automobilius jų savininkams.

2.1 Įmonės teikiamų serviso paslaugų asortimento analizė, darbų organizavimas, technologinė koretelė

atlieka važiuoklės patikrą bei jos remontą ir rato suvedimo ir išvirtimo darbus.

Darbai šioje įmonėje organizuojami. Direktorius priima užsakimus, užpildo tam skirtus doumenis tai yra : varda, pavarde transporto priemonės savininko. Taip pat automobilio duomenis pagaminimo data, marke, modeli galinguma. Perduoda juos vyriausiam šaltkalviui ir jis paskirsto darbus kitiems šaltkalviams.

Stumuoklinis/tepalinės kompresorius su diržine pavara tinka profesionaliems intensyviems darbams atlikti. 

Darbastalis su stalčiumi ir spintele.. Spintelėje yra lentynėlė, durys su užraktu..

Keliamoji galia 3 T, kėlimo laikas 45 s, nuleidimo laikas 34 s, plotis 3326 mm, bendras aukštis 2726 mm.

Atlikdamas praktikos metu remonto darbus sužinojau kokiu jų būna, bei kokios kainos už jų remonto paslaugas. Taip sudariau lentelę, kurioje pavaizduota kokias paslaugas teiks įmonė, bei kokios kainos bus:

Praktikos metu buvo atlikta daug darbų. Tai vienas iš jų: prižiūrint įmonės darbuotojo buvo pakeista automobilio Nissan X-Trail 2008 2,2 100 kw termostatas

Tikrinama ar termostatas nebetinkamas ( paimamas metalinis indas idedamas termostatas ir ipilamas vanduo. Su lietlempe kaitinamas indas ir žiurima ar termostatas veikia. Isitikinama kad termostatas nebetinkamas automobilio tolesniam eksplortavimui).

Užvedamas automobilis ir laukiama kol iš sistemos pasišalins oras jei reikia ipilamas skystis iki max

Presavimas – išilginio presavimo būdas, kai šaltas detales įpresuoja išilgine kryptimi veikianti jėga.

Virinimas – tai detalių neišardomo sujungimo technologinis procesas. Detalių sujungimas vyksta virinimo zonoje veikiant šilumai.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2265 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Praktikos ataskaita autoservise (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita autoservise (2) . (2017 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-autoservise-2.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 13:32
×