Praktikos ataskaita Autoservise „Servisas“


Įvadas. Įmonės technologinė ir organizacinė struktūra. Įmonėje atliekami darbai. Įmonėje naudojami įrenginiai ir įrengimai. Darbo saugos ir priešgaisrinės saugos taisyklės. Išvados.


Praktiką atlikau automobilių remonto įmonėje ,,Servisas”. Praktikos trukmė nuo 2015 spalio 15 dienos iki 2015 lapkričio 25 dienos. Praktikos tikslas buvo įgyti praktinio darbo įgūdžių, patikrinti ir įtvirtinti teorines žinias. Įmonėje man buvo suteiktos sąlygos susipažinti su įmonės veikla, teikiamomis paslaugomis, susipažinti įmonėje naudojamais įrenginiais ir įrengimais bei pačiam juos išbandyti. Įmonė specializuojasi lengvųjų automobilių variklių ir važiuoklių remonte. Kaune yra įsikūrę pakankamai daug firmų kurios užsiima automobilių remotu, todėl konkurencija gana nemaža. Norint išlaikyti pastovų klientų ratą reikia atlikti darbus kokybiškai ir sutartu laiku. Kaip ir kiekviename darbe svarbu tinkamas požiūris į klientą ir į jam suteikiamas paslaugas, nes norint išlaikyti įmonę reikia tureti pastovų darbų skaičių.

Įmonėje dirba aštuoni darbuotojai įskaitant ir direktorių. Direktorius atsakingas už visą veiklą įmonėje, vadovauja darbuotojams, įvertina darbo rezultatus, tikrina finansinius rezultatus, ieško naujų klientų, kuria įmonės strategiją ir turi daug kitų pareigų.

Valytoja atsakinga už švarą ir tvarką įmonės viduje bei išorėje. Išvalo visas patalpas, išneša šiukšles, nuvalo langus, sušluoja šiukšles lauko teritorijoje, papildo butinas priemones nusiprausti.

Serviso priėmėjas aptarnauja klientus, priima užsakymus, bendrauja su klientais telefonu, užsako reikalingas detales darbui, planuoja automobilių remonto darbus, bei kontroliuoja darbų kokybę.

Vyr. Mechanikas, mechanikai ir automobilių elektrikas atlieka darbus susijusius su automobilių remontu. Remontuoja automobilius, nustato gedimus.

Kompiuterinė variklio diagnostika. Be kompiuterinės diagnostikos tikriausiai nesugebėtų tinkamai dirbti nei vienas profesionalus meistras ir servisas. Šiuolaikiniai automobiliai turi tiek daug elektronikos ir daviklių, todėl vairuotojui valdyti ir matyti automobilio būklę yra daug lengviau. Norint surasti gedimą pirmiausia automobilių meistras atlieka kompiuterinę diagnostiką ir nustato kurioje vietoje yra gedimas.

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai. Norint atlikti techninę apžiūrą iš pirmo karto, žmonės pasirenka pirmiausia patikrinti automobilį servise. Serviso meistrai nuodugniai apžiūri automobilį ir pašalina bei suremontuoja jeigu reikia sugedusias ar susidėvėjusias detales, sureguliuoja žibintų apšvietimą, patikrina dūmingumą ir kitus automobilio mazgus.

Įmonėje kurioje atlikau praktiką naudojama diagnostikos centras ir dujų analizatorius STARGAS 898

Naudojimas: lengvieji automobiliai, mikroautobusai, lengvasis komercinis transportas, ekskavatoriai, traktoriai, sunkvežimiai.

Automobilių remontininkui, pažeidusiam šios instrukcijos reikalavimus taikoma Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta atsakomybė.

Tikrinant variklį stende – neliesti besisukančių detalių, neatlikinėti jokio remonto.

Automobilių, mazgų, detalių plovimui naudoti specialų skystį, draudžiama plauti benzinu ar kitais degalais.

Taisant automobilį kelyje, gulti po juo galima tik iš kelkraščio pusės. Dirbti po automobiliu galima tik išilgai automobilio.

  • Microsoft Word 94 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2488 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Praktikos ataskaita Autoservise „Servisas“
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Autoservise „Servisas“. (2016 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-autoservise-servisas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 10:10
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo