Praktikos ataskaita Eurokos


Įvadas. Valdymas. Marketingas. Eurokos prekių kategorijos. Apskaita. Praktikos vertinimas.

Kadangi gyvenimo tempas visa greitėja, EUROKOS stengiasi pildyti visus vartotojų lūkesčius. Parduotuvių lentynose visada gausu naujienų, asortimentas keičiasi besikeičiant sezonams.

Įmonė, siekdama kaip įmanoma labiau patenkinti vartotojų poreikius užsiema fotografijų gamyba, taip pat sudaro sąlygas nemokamai išsitirti veido odą tam skirta profesionalia įranga ir taip pasirinkti labiausiai kliento poreikius atitinkančius veido priežiūros produktus.

Įmonė nuolat plečia savo parduotuvių skč. kaip pvz pateikiame info apie 2011 m. Plėtrą

Įmonės organizacinė valdymo struktūra – Įmonėje yra taikoma funkcinė valdymo struktūra. Įmonei vadovauja direktorius, jam yra pavaldūs padalinių vadovai, kurie vadovauja savo padalinių darbuotojams. Darbuotoju skaičius daugiau nei 500, didesnę dalį darbuotojų sudaro parduotuvių personalas – pardavėjos ir vyr pardavėjos.

Įmonės centrinė būstinė yra Kauno mieste, taip pat yra 6 padaliniai visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Kauno regionas, Klaipėda, Rokiškis, Šiauliai. Kiekvienas padalinys turi vadovą, padalinyje taip pat dirba vadybininkai, tiesiogiai atsakingi už tinkamą parduotuvių darbo organizavimą

Įmonėje yra naudojamos finansinės ir nefinansinės darbuotojų motyvavimo priemonės. Finansinės motyvavimo priemonės – darbo užmokestis, kuri sudaro pastovi bazinė dalis ir kintama dalis, kuri yra susieta su pardavimų rodikliais, su darbo stažu įmonėje ir kitais kriterijais, kaip pvz. tinkamas ir savalaikis nurodymų įgyvendinimas. Nefinansinės motyvavimo priemonės yra rotacija (darbuotojo perkėlimas į didesnę Eurokos tinklo parduotuvę, į parduotuvę, kurioje jis norėtų dirbti dėl asmeninių priežasčių, kaip pvz.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1211 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Praktikos ataskaita Eurokos
    10 - 4 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Eurokos. (2015 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-eurokos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 19:59
×