Praktikos ataskaita Įmonės administravimas ir valdymas Kauno šilas


Įvadas. Uab „Kauno šilas“ įmonės juridinis statusas ir. Kryptis. Įmonės veiklos organizavimo struktūra. Informaciniai šaltiniai naudojami įmonėje Uab „Kauno šilas“. Pagrindinių įmonės konkurentų analizė. Įmonės ssgg analizė. Įmonės veiklos kokybės kontrolės metodai ir priemonės. Išvados.

Pardavimo vietose malonus aptarnavimas supažindinant klientus su nauju ir išskirtiniu produktu. Pardavinėjama visoje Lietuvoje

Atlikus analize supratome, kad įmonė turi ir silpnybių, ir stiprybių. Tačiau atsižvelgiant į vartotojų poreikius, turi tolimesnį ateities planą, kurio laikydamiesi savo silpnybes galėsime paversti galimybėmis. Turėtų skirti nemažą dalį laiko, ir pinigų reklamai, tam, kad apie ją sužinotų kuo daugiau potencialių vartotojų.

Įmonė sertifikuota pagal tarptautinį standartą  ISO 9001 , todėl užtikrina polistireninio putplasčio gaminių aukščiausią kokybę, patenkina klientų lūkesčius, palaiko ilgalaikius ir stabilius įmonės ekonominius rodiklius. Kokybės vadybos sistemos modelis pagrįstas procesiniu požiūriu. Procesai, turintys įtakos kokybei (pardavimai, pirkimai, gamyba) tikrinami, matuojami, analizuojami, vertinami ir informacijos pagrindu gerinami. Kiti procesai, kuriems nenustatyti rodikliai, vertinami auditų metu.

Integruotos vadybos sistema įgyvendinama ir tobulinama nustatant kokybės tikslus, atliekant vidaus auditus, vykdant procedūras, ir kitus dokumentuose numatytus veiksmus. Atskiros veiklos tobulinamos pagal parengtus koregavimo ir prevencinių veiksmų planus, vadovaujantis procedūromis.

Pareigos ir įgaliojimai yra nustatyti ir išdėstyti pareiginiuose nuostatuose, procedūrose, instrukcijose bei kituose KVS dokumentuose.

Bendrovės direktoriaus įsakymu vadovybės atstovu kokybei yra paskirtas direktoriaus pavaduotojas. Jis užtikrina, kad tarp padalinių ir atskirų funkcijų yra sudaryta efektyvi bedravimo sistema, kuri sudaro galimybes keistis informacija kokybės tikslų siekimo klausimais.

Kiekvienam klientui ne tik surasti ir pasiūlyti geriausią jo pageidavimo sprendimą, bet ir jį įgyvendinti.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (1960 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Praktikos ataskaita Įmonės administravimas ir valdymas Kauno šilas
    10 - 4 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Įmonės administravimas ir valdymas Kauno šilas. (2014 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-imones-administravimas-ir-valdymas-kauno-silas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:52
×