Praktikos ataskaita. Įmonės ekonominė analizė


Praktikos ataskaita imoneje. Elektros praktikos ataskaita. Ekonominė įmonės analizė. Ekonomine analize uab. Imoniu ekonomine analize. Ekonomikos praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita elektros imoneje. Praktikos ataskaita elektros. Įmonės praktikos ataskaita. Praktikos ataskaitos įvadas apie konkurencine imone.

Uab „Elektromontuotojas“ ekonominė analizė. Praktikos ataskaita. Paveikslų sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Bendra informacija apie įmonę. Verslo rizikos analizė. Verslo rizikos analizė. Rinkos apžvalga. Konkurencinė pozicija. Įmonės valdymas. Finansinės rizikos analizė. Pagrindinių finansinių rodiklių dinamika. Įmonės pelningumo rodikliai. Įmonės likvidumo rodikliai. Įmonės skolų ir pajamų valdymo rodikliai. Įmonės turto valdymo rodikliai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Norint gerai suvokti įmonės dabartinę būklę ir perspektybas, bei priimti optimalius sprendimus, reikia atlikti įmonės vidinę bei išorinę analizes, išnagrinėti įmonės finansinius rodiklius. Tačiau tai tik pusė darbo, viskas priklauso nuo teisingos analizės būdo pasirinkimo, jos supratimo bei teisingo teikiamos informacijos suvokimo ir interpretavimo.

Šiame darbe nagrinėsime uab „elektromontuotojas“. Tai įmonė užsiimanti elektros įrenginių projektavimu, montavimu ir aptarnavimu. Taip pat teikianti konsultavimo, sprendimų radimo, projektavimo, elektros pastočių statybos, kabelių ir oro linijų statybos, automatizuotų procesų diegimo, įrangos testavimo, dokumentų tvarkymo, pastatytų tinklų bei sistemų, įrangos technines priežiūros ir remonto paslaugas.

Darbo objektas –

Darbo tikslas – įvertinti uab „elektromontuotojas“ verslo ir finansinę rizikas.

Darbo uždaviniai. Supažindinti su įmonės charakteristika. Apibūdinti sektorių, kuriame veikia uab „elektromontuotojas“. Įvertinti įmonės konkurencinę aplinką. Išanalizuoti įmonės valdymo struktūrą. Išnagrinėti 2009-2011 metų uab „elektromontuotojas“ finansinius rodiklius. Pateikti išvadas.

Atliekant šį darbą bus naudojami įmonės 2009-2011 metų balansai, pelno (nuostolių) ataskaitos, pinigų srautų ataskaitos ir uab „elektromontuotojas“ veiklos ataskaitos. Taip pat internete skelbiama informacija, susijusi su uab „elektromontuotojas veikla bei veiklos vertinimu ir mokslinė literatūra.

Kai 2009 metų pabaigoje buvo galutinai nutraukta vį ignalinos atominės elektrinės veikla, šalyje neliko apie 80 procentų elektros energijos, kurią tiekė šalies gamintojas ir nuo to laiko lietuvos elektros energetikos sistema tapo importuojančia ir dar labiau priklausoma nuo elektros tiekėjos rusijos federacijos, kuri yra ne europos sąjungos narė. Tačiau nuo 2010 metų įgyvendintas elektros rinkos modelis, kuris buvo patvirtintas lr vyriausybės 2009 metais liepos 8 dienos nutarimu nr. 740 dėl lietuvos elektros rinkos plėtros plano. Tai sudarė galimybę daugiau dalyvių dalyvauti elektros energijos rinkoje.

Rinkos koncentracija didelė, o jai sumažinti yra reikalingos naujos tarpsisteminės jungtys su švedija ir lenkija ir darbas su kontinentinės europos elektros tinklais. Taip pat jei norima pasiekti elektros energijos tiekimo saugumo ir patikimumo, šalyje reikia naujos atominės elektrinės.

  • Microsoft Word 596 KB
  • 2012 m.
  • 33 puslapiai (4704 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rimante
  • Praktikos ataskaita. Įmonės ekonominė analizė
    9 - 4 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita. Įmonės ekonominė analizė. (2012 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-imones-ekonomine-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 05:37
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo