Praktikos ataskaita Kauno apygardos probacijos tarnyboje


Praktika probacija. Praktika probacijoje. Praktika probacijos tarnyboje.

Teisės praktikos ataskaita.

Praktikos ataskaita Kauno apygardos probacijos tarnyboje.


Aš praktiką atlikau Kauno apygardos probacijos tarnyboje, savivaldybių skyriuje. Ši įstaiga įsikūrusi Gardino g. 37,LT- 62154 Alytus. Mano praktikos vadovė - Jorūnė Šimenienė. Ji prižiūrėjo, mokė mane bei padėjo vykdyti užduotis. Probacijos įstaigoje dirba dvi inspektorės ir du inspektoriai. Skyriaus darbo laikas yra: I-IV 8:00-17:00, V 8:00-16:45. Pietų pertrauka: 12:00-13:00.

Gebėti pritaikyti teisės aktų normas praktikoje;

Pirmadienį reikėjo atvykti į Kauno apygardos probacijos tarnybos skyrių, Kęstučio g. 37, LT-44307 Kaunas. Susirinkę studentai, atliksiantys praktiką Kaune ir Lietuvos savivaldybių probacijose, buvo supažindinti su įstaiga ir jos veikla. Direktorius papasakojo, pademonstravo bei leido išmėginti, kaip veikia probuojamojo antikojė. Ši nauja priemonė palengvina darbuotojams darbą ir sumažina transporto išlaidas. Sužinojome, kiek yra Lietuvoje probacijos tarnybų apygardų, išsiaiškinome, kad kiekvienoje savivaldybeje yra probacijos tarnyba. Vėliau studentai buvo supažindinti su darbo saugos reikalavimais, kad būtų išvengta sužeidimų, traumų ir pavojingų situacijų. Taip pat buvo pasirašytas saugaus elgesio instruktažas.

Kitą dieną nuvykau į Kauno apygardos savivaldybių skyrių, Alytus Gardino g, 37, ir susipažinau su praktikos vadove, kolektyvu ir darbo patalpomis. Probacijos darbuotojai mane labai maloniai priėmė. Praktikos vadovė pristatė įstaigą ir pateikė informacijos apie jos veiklą. Pasirašiau saugaus elgesio ir konfidencialumo patvirtinimą. Su praktikos vadovės pagalba susidariau veiklos planą. Susipažinau su probacijos įtatymu, kalėjimo departamento prie Teisingumo susiekimo Statutu bei su probacijos vidaus taisyklėmis. Taip pat pagilinau baudžiamojo kodekso žinias.

 • Teisė Praktikos ataskaitos
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Tomas
 • 20 puslapių (1486 žodžiai)
 • Kolegija
 • Teisės praktikos ataskaitos
 • Microsoft Word 27 KB
 • Praktikos ataskaita Kauno apygardos probacijos tarnyboje
  9.3 - 11 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Kauno apygardos probacijos tarnyboje. (2016 m. Birželio 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-kauno-apygardos-probacijos-tarnyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:06