Praktikos ataskaita kelionių agentūroje


Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės pristatymas. Įmonės verslo sritis. Įmonės strateginiai ir veiklos tikslai. Įmonės teikiamos paslaugos. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Rėmimas ir reklama. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Valdymo personalas ir darbuotojai. Motyvavimas. Finansai. Įmonės kapitalo struktūra. Įmonės finansiniai rezultatai ir jų dinamika. Ii variantas. Kokie aplinkos veiksniai turi didžiausią įtaką įmonės veiklai? Aprašykite juos. Apibūdinkite pagrindines demografines dabarties tendencijas, išnagrinėkite galima jų poveikį įmonės veiklai. Kokį poveikį įmonės veiklai turi technologiniai pokyčiai? Aptarkite socialinės aplinkos kaitos tendencijas ir jų galimą poveikį įmonei. Kaip įmonę veikia infliacija, ekonomikos nuosmukis/augimas, palūkanų normų pokyčiai, vyriausybės makroekonomikos politika? Išvados. Literatūra.

Praktiką atlikau kelionių agentūroje UAB „Visit Lithuania“, kuri yra įsikūrusi L. Stuokos-Gucevičiaus 1 , Vilniuje. Praktiką atlikau nuo 2012m. liepos 9 iki 2012m. rugpjūčio 17d.

Atlikdamas praktiką šioje įmonėje susipažinau kaip vykdomi kelionių pardavimai, kelionių agentūros valdymas, galėjau pats apibūdinti klientams siūlomas paslaugas. Ši atlikta praktika man buvo labai įdomi bei naudinga. Sužinojau nemažai naudingos informacijos darbo srityje kurioje studijuoju. Prieš atlikdamas praktiką turėjau menką supratimą apie įmonių valdymo struktūrą, kaip įmonė planuoja savo veiklą, kaip vykdomas paslaugų teikimo procesas. Taigi manau, kad tokios žinios yra aktualios ne tik būsimiems ar esamiems vadybininkams, ar turizmo specialistams, bet ir kiekvienam eiliniam žmogui, nes manau kiekvienam būtu įdomu sužinoti kažką naujo, susipažinti su įvairaus tipo įmonėmis ir jų darbo technologijomis, įmonės organizacine valdymo struktūra, įmonės planais, jų sudarymo tvarka ir forma, planų įgyvendinimo sistema, įmonės kokybės vertinimo sistema, pareiginiais nuostatais ir darbo vietų aprašymu. Tai padės man ateityje norint įsidarbinti panašaus pobūdžio įmonėje, ir žinoti ko tikėtis. Ši kelionių agentūra savo klientus traukia palankiomis kainomis, didele kelionių pasiūla bei maloniu aptarnavimu.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2217 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aivaras
  • Praktikos ataskaita kelionių agentūroje
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita kelionių agentūroje. (2013 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-kelioniu-agenturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:31
×