Praktikos ataskaita: Kultūros centre naudojama kompiuterinė programinė įranga


Informatikos praktikos ataskaita.

Įvadas. Veiviržėnų kultūros centro apžvalga. Veiviržėnų kultūros centro veiklos analizė. Įmonės valdymo struktūra, atliekama veikla, darbų organizavimo tvarka. Naudojamos darbo priemonės, kompiuterinė, bei programinė įranga. Apsaugos priemonės. Praktikos metu įmonėje vykdoma veikla. Darbo saugos, ergonomikos ir ekologijos būklė įmonėje. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Veiviržėnų kultūros centras įsikūręs Veiviržėnuose sekmingai vykdo savo veiklą . Centro pagrindinė veikla yra užimti miestelio gyventojus , bendrauti su jaunimu , plėsti miestelio kultūros paveldą.

Direktorius važinėja po visą rajoną kontaktuodamas su asmenimis kurie užsakė rengini ar kitais , panašiom reikmėm užsiimančiais žmonėmis.

Likę darbuotojai vykdo direktoriaus ar viršesnes pareigas einančio asmens nurodymus.

Veiviržėnų kultūros centras turi penkis kompiuterius: pagrindinis kompiuteris yra pastatys direktorės kabinete , kur taippogi stovi ir spausdintuvas su skeneriu. Antrasis trečiasis , ketvirtasis bei penktasis kompiuteriai yra darbinėse patalpose , kur yra irengtos keturios darbo vietos , tačiau viena yra laisva, kuria niekas nesinaudoja.Pagrindiniai kompiuterių parametrai:

4 kartos Intel Core i3-4150 dvejų branduolių procesorius, kurio taktinis dažnis yra 3.50Ghz, ir jame yra 3MB spartinačioji atmintinė. Taip pat kompiuteryje yra idėta 4GB laisvosios kreipties atminties (RAM). Kuri yra DDR3 (trečios kartos) ir kurios maksimalus taktinis dažnios siekia 1600MHz.

Atskiros vaizdo plokštės šis kompiuteris neturi jame yra integruota Intel HD 4400 Grafika, taip pat šis kompiuteris turi 120 GB kietąjį diską (SSD).

Intel core i5 keturių branduolių procesorius, taktinis dažnis 2,4 Ghz, 5MB spartinačioji atmintinė. HP kompiuteryje taip pat yra 4GB DDR3 laisvosios kreipties atminties, kurios taktinis dažnis 800 MHz. Šis kompiuteris turi 640 GB talpos kietąjį diską (HDD) 5400 rmp ir atskirą 1 GB vaizdo plokštę “AMD Radeon HD 6470M”

 • Informatika Praktikos ataskaitos
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Sarunas
 • 10 puslapių (853 žodžiai)
 • Kolegija
 • Informatikos praktikos ataskaitos
 • Microsoft Word 115 KB
 • Praktikos ataskaita: Kultūros centre naudojama kompiuterinė programinė įranga
  10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita: Kultūros centre naudojama kompiuterinė programinė įranga . (2017 m. Gegužės 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-kulturos-centre-naudojama-kompiuterine-programine-iranga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:20