Praktikos ataskaita langų įmonėje


Praktika imoneje vertinimas. Verslo ekonomikos profesines praktikos ataskaita. Langu imones valdymo struktūra. Baigiamoji praktika langai. Praktikos ataskaita ekonomika. Praktikos ataskaita imoneje. Praktikos ataskaita verslo vadyba. Praktikos ataskaita išlaidu struktura. Praktikanto įvertinimas gamybos įmonėje. Specialybės įgūdžių lavinimo mokomosios praktikos ataskaita.

Profesinės praktikos ataskaita uab ,,aldaresta“. Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės verslo aplinkos. Ekonomika. Įmonės tikslų sistema. Išlaidų struktūra ir jos kitimo tendencijos. Ekonominių rodiklių charakteristika. Gamybos ir paslaugų teikimo procesai įmonėje. Valdymas. Organizacijos valdymo schema. Organizacinės struktūros tipas. Horizontalus ir vertikalus darbų paskirstymas. Įmonės valdymo strategija. Planavimo procesas įmonėje. Personalo organizavimo analizė. Darbuotojų sudėties analizė. Darbuotojų kaita per tris paskutiniuosius metus ir jos priežastys. Personalo ugdymas ir motyvavimo sistema. Vadovavimo darbuotojams analizė. Įmonės kultūra paibūdinimas. Vadovaujančių darbuotojų skaičius. Darbuotojų skatinimo sistema. Dominuojantys vadovavimo stiliai. Susirinkimų ir pasitarimų periodiškumas. Marketingas. Marketingo vieta įmonėje ir atlieamos funcijos. Tiriamoji veila įmonėje. Prekės ir paslaugos. Kainų politika. Prekių paskirstymo kanalai. Rėmimas. Reklama. Apskaita. Darbo užmokesčio ir darbo laiko apskaita. Finansinių ir ekonominių rodiklių analizė. Įmonės mokami mokesčiai. Problemos įmonės veikloje ( įmonės tobulinimo galimybės ). Išvados. Pasiūlymai. Literatūra. Savo praktikės veiklos vertinimas. Įmonės vadovo vertinimas.

Praktika – puiki galimybė ugdyti savo, kaip būsimos verslo vadybos specialistės, kompetenciją bei įgyti neįkainojamos patirties. Taip pat tai puiki galimybė ne tik pritaikyti, mokymosi eigoje įgytas, teorines žinias, bet ir jas pagilinti, pritaikyti praktikoje. Taip pat tai viena iš susipažinti su būsimo darbo subtilybėmis, sunkumais, pastebėti privalumus bei trūkumus vykstančius įmonėse.

Pagrindinis šio darbo tikslas – savarankiškai rinkti ir apdoroti informaciją apie įmonės veiklą.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 141 KB
  • 2013 m.
  • 38 puslapiai (7209 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Praktikos ataskaita langų įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita langų įmonėje. (2013 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-langu-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:12
×