Praktikos ataskaita Logistikos įmonėje krovinių pervežimas


Įvadas. Apie įmonę Uab „ArmaVista“. Įmonės vykdoma veikla. Pagrindinės pervežimo kryptys. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės finansiniai duomenys ir SWOT analizė. Įmonės vykdomos politikos. Atsakomybė už krovinių pervežimą ir papildomas krovinių draudimas. Konsultacijos, individualių logistinių sprendimų sudarymas. Praktinė patirtis įmonėje. Praktikos metu atliekamos pareigos. Darbo įmonėje organizavimas ir metodai. Įmonės probleminės vietos. Uab „ArmaVista“ veiklos tobulinimo uždavinių realizavimo principai. Išvados. Naudota literatūra.


Praktikos aktualumas. Gamybinė praktika – tai viena pagrindinių studijų sudėtinių dalių, kurios svarbumas yra labai ryškus. Šios praktikos metu yra įtvirtinamos ir pagilinamos universitete gautos teorinės žinios, išmokstama praktinių dalykų, kurie reikalingi dirbant įmonėje, padedant susipažinti su esama specialybe, aplinka, įgūdžiais nei visiškai nauja patirtimi. Dažnai ši praktika gali tapti karjeros pradžia, kas yra be galo svarbu jaunam žmogui.

Baigiamąją praktiką atlikau įmonėje UAB „ArmaVista“. Tai įmonė, kurios pagrindinis tikslas teikti krovinių pervežimą kelių transportu. Vadovaudamasi gauta informacija atlikau tam tikras užduotis bei pareigybes. Šioje įmonėje dirba jaunas, veržlus bei kompetentingas kolektyvas, puikiai išmanantys savo darbą. Laikas praktikoje nenuėjo veltui, nes įgijau daug naujų ir įtvirtinau jau seniau įgytas teorines žinias.

Praktikos tikslas. Įtvirtinti teorines žinias ir suprasti kaip tai veikia praktikoje logistikos įmonėje arba logistikos padalinyje.

Išanalizuoti transporto įmonės valdymo struktūrą, padalinių specifiką;

Aprašyti esamus ir būsimus verslo planus;

Išsiaiškinti vežamų krovinių kiekį, jų apyvartą.

Išnagrinėti veikiančią krovinių vežimo sistemą, pagrindinius vežimų organizavimo elementus.

Darbo objektas. Pagal sutartį praktiką atlikau nuo 2014m. rugpjūčio 11 d. iki 2014m. spalio 3 d., UAB „ArmaVista“, kuri įsikūrusi Vilniuje, P. Smuglevičiaus g. 23, LT-08311. Per šį laikotarpį įgijau praktinių įgūdžių, panaudodama kelis metus kauptas teorines žinias.

Praktikos metu mane kuravo ir su įmone bei jos veiklos principais supažindino praktikos vadovė – Jurgita Urbaitytė.

UAB „ArmaVista“ – logistikos ir transporto įmonė. Įmonė įsikūrusi Vilniuje. Ši transporto ir logistikos įmonė veikia nuo 2009 metų. Pradžioje įmonė vykdė tiek pilnų, tiek dalinių krovinių importo – eksporto paslaugas. Laikui bėgant dalinių krovinių pervežimai nebuvo stiprioji įmonės pusė todėl nuo 2011 metų įmonė vykdo tik pilnų krovinių pervežimus tiek iš NVS, tiek iš visos Europos. „ARS Shipping“ Vilniaus biure, šiuo metu dirba kvalifikuotų darbuotojų, kurie padeda vykdyti tiek ekspedijavimo, tiek logistikos paslaugas kelių transporto srityje. Įmonė neturi savo nuosavo transporto priemonių, bet 7 transporto priemonės yra su įmonės logotipais, kurių pagalba vykdomi tiek eksporto – importo darbai. ArmaVista turi pasirašiusi kontraktą su Lenkijos įmone, kurios transporto padedama suteikia įmonei transportą bei logotipo reklamą. Taip pat yra pasirašyti kontraktai su garsiomis įmonėmis t.y. Coca-Cola; Bonduelle; Maxima; Knauf; Proctor&Gambler ir kt. Šių įmonių produkcija pasiekia Lietuvą būtent ArmaVistos pagalba.

ArmaVista- tai jungtinis žodis, lotynų kalba reiškiantis “kuriantis saugumą”. Tai yra saugus verslas, informacijos konfidencialumas, finansinė atsakomybė

Stengtis plėsti savo maršrutus, siekti užtikrinti saugų ir kokybišką aptarnavimą.

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas  sausumos transportu. Veža krovinius iš Vakarų, Centrinės, Pietų Europos į Baltijos šalis, Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą ir Kazachstaną. Taip pat siūlo transporto paslaugų kompleksą krovinių eksportui iš Baltijos šalių į visą Europos Sąjungą bei Šveicariją.

UAB „ArmaVista“ stengiasi būti visapusiška. Įmonė teikia įvairias paslaugas įvairiais maršrutais.

Smulkūs, daliniai. gabena įvairius dalinius krovinius nuo vienos euro paletės ( 80cm * 120cm )

Specializuoti. Įvairūs brangūs kroviniai, gabenami su konvojumi

Šaldyti kroviniai. Kroviniai, kuriems reikalingas temperatūrinis palaikymas. Tai gali būti šaldyti ar atvėsinti mėsos gaminiai, šaldytos ar šviežios uogos, vaisiai, daržovės, įvairūs gėrimai

Standartiniai. Įvairios statybinės medžiagos, drabužiai, baldai, santechnikos įranga, popierius ir daug kitų

UAB „Armavista“P. Smuglevičiaus g. 23, LT-08311, VilniusTelefonas: +370 5 2477588Faksas: 852477588Įmonės kodas: 302434621El. paštas: info@armavista.com

PABALTIJO ŠALYS - CENTRINĖ EUROPA (IMPORTAS / EKSPORTAS)

PABALTIJO ŠALYS - VAKARŲ EUROPA (IMPORTAS / EKSPORTAS)

PABALTIJO ŠALYS - RYTŲ EUROPA (IMPORTAS / EKSPORTAS)

VAKARŲ IR CENTRINĖ EUROPA - RYTŲ EUROPA (IMPORTAS / EKSPORTAS)

SKANDINAVIJOS ŠALYS - RYTŲ, VAKARŲ, CENTRINĖ EUROPA(EKSPORTAS)

UAB „ArmaVista“ bendradarbiauja su partneriais, turinčiais ilgametę patirtį transporto srityje, todėl gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas, suteikti visą reikalingą informaciją apie gabenamus krovinius, informuoti apie tai, kaip vyksta visas logistikos procesas, kokie pasikeitimai vyksta transporto rinkoje ir daug kitos aktualios informacijos.

  • Microsoft Word 273 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (3925 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Praktikos ataskaita Logistikos įmonėje krovinių pervežimas
    9.3 - 6 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Logistikos įmonėje krovinių pervežimas. (2015 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-logistikos-imoneje-kroviniu-pervezimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 19:14
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo