Praktikos ataskaita logistikos įmonėje UAB „GEFCO BALTIC“


Lentelių sąrašas. Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Apie įmonę „GEFCO“. „Gefco baltic“. Įmonės valdymo struktūra, padalinių darbo specifika. Darbo organizavimas. Įmonės veikla. GEFCO vadybos sistema. GEFCO kokybės įsipareigojimas. Techniniai-eksploataciniai, ekonominiai bei finansiniai rodikliai. Įmonės plėtros perspektyvinės gairės ir SSGG. Gefco ssgg analizė. Praktikos metu atliekamos pareigos. Naudota dokumentacija praktikos metu. Išvados. Naudota literatūra.


Praktikos aktualumas. Gamybinė praktika studento mokymosi procese yra viena itin svarbi sudėtinė dalis, kurios metu yra pagilinamos ir įtvirtinamos universitete įgautos teorinės žinios, išmokstama daug naujų specifinių praktinių dalykų, kurių paskaitų metu neįmanoma aprėpti ir kurie yra reikalingi norint dirbti logistikos įmonėje. Praktika transporto įmonėje padeda susipažinti su esama ir būsima specialybe, jos aplinka, ateities perspektyvomis, įgyjama naujų įgūdžių bei nauja patirtis, kuri ateityje bus nepakeičiamas privalumas norint įsidarbinti, dažnai ne vienam jaunuoliui tapti karjeros pradžia.

Praktikos metu užėmiau transporto vadybininko asistentės poziciją, mane kuravo ir su įmone bei jos veiklos principais supažindino „GEFCO Baltic“ pirkimų vadovas, taip pat ir mano praktikos įmonėje vadovas – Aurelijus Bernatavičius.

„Gefco“ įmonė buvo įkurta 1949 m. Gruodžio mėn. Prancūzijoje, 1950 m. įmonė pradėjo naujų automobilių pervežimus, o po penkerių metų ir LCL (dalinius) krovinius. Tuo metu „GEFCO“ buvo pagrindinis transporto paslaugų tiekėjas „Peugeot“ automobilių gamintojui. Iki 1971 m. įmonė sparčiai augo, o 1971 m. įsikūrė pirma dukterinė įmonė užsienyje. Nuo to laiko „GEFCO“ įmonė tik plėtėsi, pradėjo teikti jūrų bei oro transporto paslaugas (1974 m. sukurta oro linija tarp Nigerijos ir Prancūzijos), steigti daug daugiau dukterinių įmonių bei filialų, perėmimas „Citroen“, „Chrysler“ bei daugybės kitų garsių automobilių gamintojų transportavimo paslaugų.

Jau 2011 m. „GEFCO GROUP“ įmonės buvo įsikūrusios šiose šalyse:

Vakarų Europa: Beniliukso šalyse, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Centrinė ir Rytų Europa: Austrijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Turkijoje ir Ukrainoje.

Taigi apžvelgus „GEFCO Group“ galime matyti, jog ji turi daugiau nei 28 įmonių, kurios apima daugiau nei 50 šalių tarp 5 kontinentų ir taip pat turi galybę filialų. Vienas iš jų yra „GEFCO BALTIC“ Vilniaus filialas, kuriame praktikos sėmiausi aš.

„GEFCO Baltic“ įkurtas 2008 m. Vasario 14d., Rygoje, Latvijoje kaip vienos iš top 10 Europos transporto ir logistikos kompanijų – „GEFCO Group“ dukterinė įmonė. Ši įmonė apima keturias baltijos šalis: Latvija, Estija, Lietuva bei Suomija. Po trijų sėkmingų darbo metų Baltijos regione „GEFCO Baltic“ atidare filialą Vilniuje, Lietuvoje.

„GEFCO Baltic“ buvo ir yra įsipareigojusi siekti pelningo augimo ir išskirtinės kokybės nuo pat jos įkūrimo ir šiandien daugiau kaip 40 specialistų komanda prisideda prie „GEFCO Baltic“ sėkmės. Bendrovė sėkmingai tvarkė daugelį tarptautinių projektų ir pasiekė pardavimų už daugiau nei 24 milijonus eurų 2015 metais.

„GEFCO Baltic” misija: užtikrinti saugumą bei tarptautinio lygio tęstinumą sukuriant konkurencingesnes ir patikimesnes daugiarūšio transporto paslaugas.

„GEFCO Baltic“ vizija: sukurti vertę ir taupyti savo klientų sąskaita per multimodalinio tiekimo grandinės inžineriją ir optimizavimą.

Kadangi praktiką atlikau dukterinės įmonės filiale, jame dirba tik 17 žmonių, todėl kiekvienas darbuotojas užima tam tikras pareigybes, kurias turi maksimaliai gerai atlikti.

Įmonėje pateiktos 17 kvalifikuotų darbuotojų pareigybės. Filialo vadovas yra visa ko galva. Vyr. Buhalteris bei vyriausieji vadybininkai gauna vadovo įsakymus, nuorodas kaip dirbti ir kur siekti geresnių tikslų.

„GEFCO Baltic“ darbas yra organizuojamas padaliniais, galima išskirti keturis pagrindinius veiklos padalinius: OVL (angl. Overland – sausumos), OVS (angl. Overseas – jūrų), FVL(angl. Finished Vehicles Logistics – transporto priemonių logistika) bei WRP (angl. Warehousing & Reusable Packaging – sandėliavimas bei pakartotino naudojimo pakavimas). Tačiau „GEFCO Baltic“ filiale Vilniuje yra tik du skyriai, tai OVL ir FVL.

  • Microsoft Word 242 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (4224 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnesebass
  • Praktikos ataskaita logistikos įmonėje UAB „GEFCO BALTIC“
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita logistikos įmonėje UAB „GEFCO BALTIC“. (2017 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-logistikos-imoneje-uab-gefco-baltic.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 08:31
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!