Praktikos ataskaita Pėnkių žvaigždučių viešbutyje


Įvadas. Viešbučio charakteristika. Viešbučio vykdoma veikla. Viešbučio valdymo struktūra ir funkcijos. Registratūra. Kambarių priežiūros skyrius. Maitinimo organizavimo skyrius. Transporto skyrius. Viešbučio reklama ir konkurencija. Viešbučio paslaugų teikimo procesas. Darbas komandoje, bendradarbiavimas. Individuali užduotis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


Atlikti profesinę praktiką pasirinkau Graikijoje, kurortinėje saloje Rode, tris kilometrus nutolusiame nuo Kiotari miestelio. Pėnkių žvaigždučių viešbutis „Miraluna“ sužavėjo mane geografine padėtimi, bei įvairiu praktikos pareigų pasiūlymu.

Profesinės praktikos metu susipažinau su darbu viešbutyje, specifine aplinka. Taip pat bendraudama su įvairių tautybių ir amžiaus viešbučio svečiais ir darbuotojas lavinau savo komunikacinius anglų ,bei graikų kalbų įgūdžius.

Praktikos trukmė: 16 savaičių (4 mėnesiai). Praktika trūko nuo 2015m. Gegužės 22d. iki 2015m. rugsėjo 15d.

Viešbutis „Miraluna“ priklauso viešbučių tinklui „Blue Bay Hotels“, kurį sudaro dar 4 viešbučiai – „Sunland Hotel“ 3* (302-304 Vo Van Kiet, District 1, Hošiminas, Vietnamas), „Sunrice Hotel“ 3* (miestas Pefkos), „Kiotary Bay“ 4* (miestas Kiotaris) ir „Miraluna“ 5* (miestas Kiotaris). Tai skirtingų reitingų, tačiau vieno tikslo – gero ir malonaus svečių aptarnavimo – siekianti kompanija.

„Miraluna“ viešbutis yra įsikūręs Graikijoje, Rodo saloje, 60km nutolusiame nuo pagindinio salos Rodo miesto.

Penkių žvaigždučių viešbutis turi 131 kambarius. Juos sudaro dviviečiai, šeimos kambariai, šeimos kambariai su baseinu ir dviaukščiai kambariai.

Kambariuose vyrauja paprastas klasikinis interjieras niekuo per daug neišsiskiriantis nuo kitų viešbučių.

Prie Agėjo jūros kranto įsikūręs viešbutis turistus žavi ne tik paslaugų tiekimo gausa bet ir egzotiška aplinka, begaline ramybe ir galimybe atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio ir kasdienybės.

•SPA. Į SPA paslaugas įeina masažai, pirtys, žuvyčių terapija, saunos, burbulinė vonia, purvo vonia, medaus ir alyvuogių terapija ir daug kitų kūną atpalaiduojančių terapijų.

•Vandens sportas ir pramogos (vandens motociklų, katerių, vandens padangų, sofų ir t.t nuoma)

•Konferencijų salė. Viešbutyje nėra labai paklausi,nes viešbutis yra kurortinėje saloje ir svečiai į viešbutį daugiau atvyksta atostogoms nei verslo reikalams. Tačiau per sezoną viešbutis gauna 1-2 kartus užsakymą konferencijų salei. Už gaunamus užsakymus nera paskirto atsakingo žmogaus. Tai atlieka vienas iš registratūros vadybininkų.

Viešbutyje yra vienas restoranas „Deonissos“ , baseino baras (ang. Pool bar), užkandžių baras ( ang. Snack bar), kavinė ( ang. Taverna) , paplūdimio baras ( ang. Beach bar) ir gerimų baras „ Zeus bar“ (ang. Main bar).

• Restoranas „Deonissos“. Restorane yra dvi lauko terasos atidaromos sezono vidutyje kai viešbutis būna pilnai užimtas ir lankytojų skaičius yra didelis. „Deonissos“ restoranas talpina 290 lankytojus. Lankytojai restorane valgo nemokamai pietus pusryčius ir vakarienę. Visas maistas gaminamas pagal specialius graikiškus receptus , tad lankytojai gali paragauti įvairių graikiškų patiekalų.

Iš viso restorane dirba 26 darbuotojai. 2 virtuvės šefai, 1 picų kepėjas, 2 mėsos darbuotojai, 1 daržovių darbuotojas, 2 žuvies darbuotojai, 2 konditerijos darbuotojai, 2 indų plovėjai 1 stiklinių blizgintojas, 3 bufeto prižiūrėtojai, 1 lankytojus prie restorano durų priimantis asmuo, 1 mėsos kepėjas restorano viduje, 8 padavėjai.

Restorane lankytojai gali paragauti ne tik pagal graikiškus receptus gaminamų patiekalų bet ir tradicinių valgių, turbūt ne visiems keliančių žavesį ir apepito jausmą. Taip pat restoranas siūlo tradicinių desertų gausą.

Restoranas yra nuliniame aukšte, už registratūros nusileidus laiptais kairėje pusėje. Restorane yra 6 zonos talpinančios 70 ar mažiau žmonių. Restoranas išdėstytas taip, kad iš visų šešių zonų lankytojai gali lengvai rasti bufetą, kadangi restorano bufetas yra pačiame patalpos centre.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (3876 žodžiai)
  • Universitetas
  • Izabele
  • Praktikos ataskaita Pėnkių žvaigždučių viešbutyje
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Pėnkių žvaigždučių viešbutyje. (2017 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-penkiu-zvaigzduciu-viesbutyje.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 04:46
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo