Praktikos ataskaita SEB banke


Įvadas. Įmonės pristatymas ir valdymo struktūra. Banko istorija, veikla ir gauti apdovanojimai. Organizacinė valdymo struktūra. Darbo tvarkos taisyklės. Banko struktūrinio archyvavimo organizacinė struktūra. Ab seb banko ssgg analizė. Administratorės pareiginiai nuostatai. Banko vidinė komunikacijos sistema. Praktika ab seb banke. Susirinkimų tipai. Įmonėje rengiami dokumentai bei tvarkymo analizė. Dokumentų registravimas. Darbuotojų paieška ir atranka. Darbuotojų motyvavimas. Darbuotojo asmens bylų ypatybės. Bendravimas su partneriais užsienio ir lietuvių kalbomis. Darbas su biuro įranga. Išvados.

AB SEB bankas (anksčiau – Vilniaus bankas, SEB Vilniaus bankas) – didžiausias komercinis bankas Lietuvoje, daręs ženklią įtaką besikuriančiai bankų rinkai atkurtoje Lietuvos Respublikoje. Priklauso Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupei "SEB". Įkurtas 1990 metais. Bankas teikia visas bankininkystės paslaugas privatiems ir verslo klientams bei finansų institucijoms. Lietuvoje SEB grupė aptarnauja daugiau kaip milijoną klientų.

Misija: padėti žmonėms ir įmonėms klestėti, juos finansuojant ir teikiant kokybiškus patarimus.

Tai reiškia, kad atsižvelgia į klientus, dalinasi su jais žiniomis ir stengiasi patenkinti jų poreikius ir lūkesčius. Padėdami savo klientams siekti sėkmės, prisidedama prie bendruomenės ir visuomenės plėtros ir klestėjimo, todėl banke darbas yra prasmingas ir įdomus.

Tiki, jog daugelis žmonių kuria savo viziją ir ateities planus. Darbuotojai dirba norėdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, sunkiais ir gerais laikais, ir padėdami jiems įgyvendinti savo planus.

Vertybės rodo įsipareigojimus visiems, kuriems siekiame kurti vertę: klientams, akcininkams ir darbuotojams.

Tęstinumas — darbuotojai mokosi, priimama iššūkius ir imasi veiksmų, atsižvelgę į savo ilgalaikę patirtį;

Abipusė pagarba — yra atviri ir visuomet stengiasi pelnyti kitų ir vienas kito pasitikėjimą;

Profesionalumas — dalinasi savo žiniomis ir atsakydami už savo veiksmus, dirba taip, kad žmonėms būtų lengva su banko darnuotojais palaikyti dalykinius ryšius;

Atsakomybė — visi yra pasirengę padaryti viską, kad vis stiprėtų ryšys su klientais.

Darbo tikslai: Įtvirtinti studijų procese įgytas teorines žinias ir gebėti jas taikyti realioje aplinkoje, praktikoje. Tobulinti administracinius įgūdžius, mokėti savarankiškai ir grupėje vykdyti pavęstas užduotis, susipažinti su įmone bei įsigilinti į atliekamą darbą.

Atlikdama praktiką viename iš penkiolikos mažmeninės bankininkystės aš siekiau įgauti daugiau žinių apie personalo valdymą, gerinti bendravimą su klientais, greitai ir kokybiškai atlikti pavestus darbus ir išmokti tinkamai elgtis su dokumentų tvarkymu. Taip pat atlikdama praktiką gilinau žinias ir vadovavausi šiais bendrais uždaviniais:

Išnagrinėti struktūrinio padalinio organizacinę struktūrą ir struktūrinių padalinių (raštinės, personalo skyriaus, archyvo darbo planavimo ir organizavimo principus

Atlikti įstaigos ar padalinio SSGG analizę, įvertinti stipriąsias ir silpnąsias veiklos puses.

Išanalizuoti administratorės pareiginius nuostatus.

Išsiaiškinti ir taikyti įstaigos personalo vidinės komunikacijos sistemą.

Susipažinti su susirinkimų, pasitarimų, konferencijų organizavimo principus.

Išanalizuoti įstaigoje rengiamus dokumentus, dokumentų priedus, pridedamus dokumentus, dokumentų išrašus, jų įforminimą palyginti su Dokumentų rengimo taisyklių reikalavimais ir įvertinti.

Apibūdinti personalo paieškos šaltinius, darbuotojų atrankos, adaptacijos, jų kvalifikacijos tobulinimo, veiklos ir kompetencijos vertinimo metodus.

Išsiaiškinti darbuotojų veiklos motyvus, parinkti darbuotojams tinkamiausius motyvavimo metodus.

Išsiaiškinti tipinės darbuotojo asmens bylos (dokumentacijos) ypatybes.

Tobulinti bendravimo su partneriais lietuvių ir užsienio kalbomis įgūdžius raštu ir žodžiu.

  • Microsoft Word 184 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (3206 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Praktikos ataskaita SEB banke
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Praktikos ataskaita SEB banke. (2015 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-seb-banke.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 20:49
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo