Praktikos ataskaita Sodroje


Įvadas. Sodros strateginis veiklos planas. Pareiginių nuostatų rengimo tvarka. Sodra‘‘ kontrolės priemonės ir formos. Darbuotojų atranka, samda ir atleidimas. Atleidimas iš pareigų bei nušalinimas nuo pareigų. Darbuotojų atranka. Personalo kvalifikacijos kėlimo sistema, mokymo sistema. Valstyybės tarnautojų mokymo sistema. Mokymo organizavimas. Vsdf personalo adaptavimo ir motyvavimo priemonės.


Išanalizuoti įstaigos ar įmonės veiklos (padalinio) strateginį veiklos planą.

Išanalizuoti įstaigoje ar įmonėje taikomas kontorlės formas ir priemones.

Susipažinti su įstaigoje ar įmonėje pildomais dokumentų registrais.

Darbo objektas – valstybinė įstaiga ,,Sodra‘‘.

Kiekvienais metais Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Klaipėdos skyriaus vadovas tvirtina padalinio veiklos planą. Veiklos planas susideda iš šių elementų:

Procesas ir/ar indėlio vertinimo kriterijai ir/ar jų reikšmės;

,,Sodra‘‘ yra valstybinė institucija todėl visi pareiginiai nuostatai yra reglamentuojami teisės aktais. Todėl visos sodros darbuotojai yra valstybės tarnautojai, kurių pareigos skirstomos pagal Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo II dalies 6 skyrių:

Sodroje yra darbuotojų dirbančių ir pagal Valstybos tarnybos įstatymą tai įstaigos vadovas ir karjeros valstybės specialistai ir darbuotojai dirbantys pagal darbo kodeksą.

,,SODRA‘‘ KONTROLĖS PRIEMONĖS IR FORMOS

Kontrolės procesas susideda iš standartų ir kriterijų sudarymo (paruošiamoji kontrolė), matavimų iš tikro gautų rezultatų palyginimo su standartais (einamoji kontrolė), nukrypimų nuo standartų, kriterijų ar planų koregavimo (baigiamoji kontrolė). Dažniausios nukrypimų priežastys tai planavimo trūkumai, organizacijos problemos, vadovaimo nesklandumai bei motyvavimo klaidos.

45 straipsnis. Valstybės tarnautojų mokymo rūšys

Procese dalyvauja įsaigų valstybės tarnautojai ir darbuotojai. Mokymai visada vykdomi pagal šias rūšis:

Po mokymo pildomos planų vykdymo ataskaitos. Bendruosius mokymus nustato VSDF valdyba. Vidinius mokymus rengia patys padaliniai. Vidiniai mokymo planai sudaromi pagal šiuos punktus: Seminarų temos/ pareigybių skaičius, ketvirtis laikas kada turi vykti mokymai.

Vsdf adaptavimas vyksta pagal aprašą: Valstybinio socialinio draudimo fondo administracinio įstaigų naujai priimtų valstybės tarnautojų ir darbuotojų dirbančių pagal darbo sutartis, adaptacijos programos aprašas. Šį įsakymą tvirtina direktorius. Programa taikoma darbuotojams, kurie priimami į darbą Fondo administracijos įstaigoje. Programos taikymo poreikį nustato vadovas, programos trukmė ne ilgiau, kaip 3 mėn.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1852 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabrielė
  • Praktikos ataskaita Sodroje
    10 - 6 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita Sodroje. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-sodroje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:01
×