Praktikos ataskaita statybos ir remonto paslaugu imoneje


Praktikos ataskaita statybos ir remonto paslaugu imoneje.

Už kvalifikacijos kėlimą ir mokymą atsakingi PV ar SV. Į kvalifikacijos kėlimo ir mokymo sampratą įeina:

darbuotojo profesinių sugebėjimų ugdymas;

nuolatinis supažindinimas su statybos ar paslaugų naujovėmis, naujais darbo kontrolės ar valdymo metodais, naujomis technologijomis;

supažindinti su naujais teisės norminių aktų reikalavimais, susijusiais su organizacijos veikla.

PV kiekvienų metų pabaigoje numato, kiek ir kokių specialistų reikės mokyti ar kelti kvalifikaciją kitais metais, parengia laisvos formos paraišką, suderina su GaD ir įteikia S.

specialistų žinių pakartojimui ir pagilinimui darbuotojai siunčiami į seminarus ir kursus kiekvienas individualiai pagal užimamas pareigas. mokymo įrašai pateikiami .

2.6. prieš žemės darbų vykdymo pradžią patikslinti planą (geodezinę nuotrauką), jei statybos leidimas arba įgaliotų savivaldybės ir valstybės tarnautojų raštiški pritarimai (kai jie yra reikalingi) gauti daugiau nei prieš 1 metus.

Tiesinių parametrų matavimas – kai sumontuotos konstrukcijos, pastato dalys tikrinamos geodeziniais prietaisai ( nivelyru , teodolitu), matuojamos juosta, rulete ir pan. Tikrasis (pamatuotasis) dydis neturi viršyti leidžiamųjų ribų, kurias nustato norminiai dokumentai.

1. Bendrovėje įdiegta statybos darbų proceso kokybės valdymo sistema (KVS), kurioje nustatyti įmonės tikslai kokybės srityje.

KVS numatytų tikslų siekia visi statybos procese dalyvaujantys darbuotojai. O kokybės kontrolės vadovas kontroliuoja procesą nuo statybinių medžiagų, gaminių ir konstrukcijų priėmimo iki statybos darbų užbaigimo.

2. Gamyba prasideda nuo statybinių medžiagų, gaminių ir konstrukcijų, atitinkančių projekto ir normatyvinių dokumentų reikalavimus, paieškos, jų priėmimo, kokybės kontrolės, sandėliavimo, tinkamo panaudojimo ir pasiruošimo gamybai.

2. Bendrovė, sudarydama sutartis su tiekėjais, įvertina medžiagų, gaminių ir konstrukcijų techninius rodiklius, kad jie atitiktų statomų statinių projektų ir Lietuvoje galiojančių normatyvinių dokumentų reikalavimus.

3. Priimant medžiagas į bendrijos sandėlius už jų kokybės atitiktį atsako TKT vadovas.

4. Tiekiamos medžiagos ir gaminiai į statybvietę turi būti įforminti važtaraščiais. Statybos vadovas (specialiųjų darbų vadovas) tikrina jų kiekį, galiojimo laiką, techniniu rodiklius ir vizualiai kokybę.

5. SV (SDV) pastebėjęs neatitiktį, kviečia komisiją, kurioje dalyvauja gamintojo atstovas (GA), bendrovės KKT. Nustačius neatitiktį sprendžia bendrovės direktoriaus gamybai (DG).

6. Už laikomas statybvietėje medžiagas, gaminius ir konstrukcijas atsako statybos vadovas (SV) arba specialiųjų darbų vadovas (SDV).

7. Nustačius neatitikčių kokybės reikalavimų medžiagų ir gaminių kiekius, pagal DG sprendimą sudaroma išlaidų sąmata nuostoliams padengti juos taisant, panaudojant kitur arba utilizuojant.

  • Microsoft Word 102 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (2803 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donatas
  • Praktikos ataskaita statybos ir remonto paslaugu imoneje
    10 - 10 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita statybos ir remonto paslaugu imoneje. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-statybos-ir-remonto-paslaugu-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 02:37
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo