Praktikos ataskaita statybų ir pramonės įmonėje


Praktikos ataskaita tarptautineje imoneje. Praktikos ataskaita statybos imoneje. Statybų pramonė skaidrės.

Uab „ruukki lietuva“. Įvadas. Uab „ruukki“ veikla. „ruukki“ istorija. „ruukki lietuva“ lietuvoje. „ruukki“ padaliniai – jų paslaugų ir prekių asortimentas. „ruukki construction“ padalinys. „ruukki engineering“ padalinys. „ruukki metals“ padalinys. Uab „ruukki lietuva“ asortimentas. Uab „ruukki“ organizacinė valdymo struktūra. Uab „ruukki“ rizikos valdymas. Uab „ruukki lietuva“ pardavimų skyriaus veikla. Uab „ruukki lietuva“ įvertinimas. Vadovo vadovavimo stilius. Veiklos rezultatyvumas. Įmonės stipriosios ir silpnosios pusės. Praktikos ataskaita. Išvados ir rekomendacijos. Priedai.

Aktualumas. Šiais laikais praktika ir žinios – pagrindinis kriterijus, pagal kurį darbdavys renkasi darbuotojus. Profesinė praktika ne tik suteikia praktinių sugebėjimų vykdant įmonės veiklą, bet ir užtvirtina jau įgytas ar naujas teorines žinias, ugdo komunikabilumą, verslumą, suteikia vadybinių sugebėjimų. Praktika tikroje, ilgai gyvuojančioje įmonėje suteikia galimybę dirbti profesionaliame, patyrusiame kolektyve, atlikti paskirtas užduotis, kurios lavina įgūdžius, susijusius su pasirinkta specialybe. Profesinei praktikai yra svarbu pasirinkti stiprią, įtakingą, pelningą, patyrusią įmonę. Taip sudaromos palankios sąlygos sparčiai ir efektyviai mokytis ir tobulintis. Todėl pasirinkau tarptautinę įmonę „Ruukki“. UAB „Ruukki“ – yra statybų ir inžinerinės pramonės ekspertė, specialiųjų plienų gamybos specialistė, kurioje galima įgyti įvairias vadybininko kompetencijas.

Tikslas. Pristatyti ir išanalizuoti įmonės veiklą, siūlomus produktus, pateikti praktikoje atliktas užduotis, jas aprašyti.

Praktikos vieta. UAB „Ruukki Lietuva“, Pramonės g. 16, Vaidotai, 14149 Vilniaus r., Lietuva.

Praktikos trukmė. Nuo 2012 metų balandžio 9 d. iki 2012 metų birželio 1 d. - 320 val. (8 savaitės).

Profesinėje praktikoje atliekamos pareigos. Pardavimų vadybininko asistentas.

Uždaviniai:

1.Apibūdinti ir įvertinti UAB „Ruukki“ veiklą, padalinius, prekių ir paslaugų asortimentą;

2.Apibūdinti ir įvertinti UAB „Ruukki“ strategiją ir rinkos pasirinkimą;

3.Pristatyti, įvertinti UAB „Ruukki“ pardavimo padalinio veiklą;

4.Pristatyti užduotis, atliktas profesinės praktikos metu;

5.Pateikti išvadas ir rekomendacijas.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1357 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2676 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simas
  • Praktikos ataskaita statybų ir pramonės įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita statybų ir pramonės įmonėje. (2013 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-statybu-ir-pramones-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:53
×