Praktikos ataskaita transporto imoneje UAB „TRANSEITA“


Įvadas. Įmonės uab „transeita“ pristatymas ir organizacinė valdymo struktūra. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojų pareigų pasiskirstymas ir darbo organizavimas. Įmonės uab „transeita“ organizacinė veikla. Įmonės teikiamų paslaugų analizė. Įmonės logistikos veikloje naudojama dokumentacija. Įmonės uab „transeita“ veikloje naudojamas turtas. Įmonės turimas transporto priemonių parkas. Įmonės naudojamos IT sistemos. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Gamybinės praktikos I tikslas – susipažinti su logistikos įmonių veiklos organizavimu, įmonės valdymo struktūra bei darbuotojų pareigų pasiskirstymu ir ypatumais. Išnagrinėti įmonėje naudojamas priemones bei veikloje naudojamą dokumentaciją.

Šioje ataskaitoje bus kalbama apie transporto įmonėje UAB „TRANSEITA“ gamybinės praktikos I metu įgytas ir pagilintas žinias. Bendrovė užsiima krovinių gabenimu sausumos transportu, tai yra krovinių transportavimu tarptautiniais maršrutais. Kompanijos specializacijos sritis apima krovinių vežimą iš ES šalių (Vokietijos, Olandijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir pan.) į NVS valstybes (į Rusiją ir Baltarusiją), taip pat įmonė gabena krovinius ES viduje. UAB „TRANSEITA“ visada siekia išsiaiškinti konkrečius kliento poreikius ir pritaikyti optimaliausius sprendimus.

Gamybinės praktikos I darbo objektas – UAB „TRANSEITA“. Šios įmonės pagrindinė veikla krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais.

Gamybinės praktikos I tikslas – susipažinti su UAB „TRANSEITA“ organizavimu, įmonės valdymo struktūra bei darbuotojų pareigų pasiskirstymu ir ypatumais. Išnagrinėti UAB „TRANSEITA“ naudojamas priemones, taip pat veikloje naudojamą dokumentaciją.

Išanalizuoti UAB „TRANSEITA“ organizacinę valdymo struktūrą, darbuotojų pareigų pasiskirstymą ir darbo organizavimą.

Susipažinti su UAB „TRANSEITA“ organizacine veikla bei logistikos veikloje naudojama dokumentacija.

Išnagrinėti UAB „TRANSEITA“ naudojamas priemones (transporto priemonių ypatumus, skirtus vežti krovinius).

2009 m. spalio mėn. 19 dieną buvo įregistruotas juridinis asmuo UAB „TRANSEITA“ adresu Vilniaus m. savivaldybė, Vilniaus m., P. Vileišio g. 18. Įmonę įsteigė Aleksandras Cadovičius, tuo tarpu 2011 m. rugsėjo 22 dieną pasikeitė juridinio asmens vadovas. Juo tapo Andrej Soroko – dabartinis įmonės savininkas ir direktorius. Bendrovės ofisas yra įsikūręs Vilniuje, tačiau autoparkas randasi Šalčininkų r., J. Sniadeckio g. 2. Nepaisant to, bendrovės transportavimo paslaugos teikiamos ne tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, bet ir užsienio šalyse [2].

Kaip buvo minėta anksčiau, įmonės UAB „TRANSEITA“ teisinė forma yra Uždaroji Akcinė Bendrovė (UAB). Šiuo metu (2016 m. balandžio 2 d.) įmonėje dirba 57 apdraustieji darbuotojai, o bendrovės apyvarta neviršija 3 mln. EUR, tai reiškia, jog kompanija priklauso vidutinių įmonių grupei, pagal smulkaus ir vidutinio verslo klasifikavimą. Įmonės veikla priskiriama prie transporto sektoriaus. Bendrovės veiklos pobūdis apibūdinamas kaip transportavimo paslaugų teikimas [11].

UAB „TRANSEITA“ yra ribotos turtinės atsakomybės. Jos veiklą reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai bei aktai, Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas bei įstatai. Bendrovė turi juridinio asmens teises ir jos įstatinis kapitalas padalintas į akcijas. UAB „TRANSEITA“ akcininku yra fizinis asmuo – Andrej Soroko, kuriam priklauso 100 % visų akcijų. Įmonė valdoma administracijos vadovo – direktoriaus [13].

Įmonės tikslai, misija ir vizija nėra tiksliai įvardinti. Užtat bendrovės veiklos pagrindus galima apibrėžti naudojantis esančia bendrovės gyvavimo patirtimi transporto rinkoje ir aprašant besivystančios veiklos principus jų plačiąja prasme.

Įmonės tikslai paskirstyti trijų svarbiausių aspektų atžvilgiu:

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2865 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paniceya
  • Praktikos ataskaita transporto imoneje UAB „TRANSEITA“
    9 - 1 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita transporto imoneje UAB „TRANSEITA“. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-transporto-imoneje-uab-transeita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 20:29
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!