Praktikos ataskaita UAB „Autokurtas“


Įvadas. Įmonėje naudojamos diagnostinės įrangos paskirtis ir jų techninės charakteristikos. Diagnostikos atlikimas. Dažniausiai pasitaikančios (variklių, važiuoklės, transmisijos)gedimai. Automobilio mazgo remonto technologija. Įmonės valdymo struktūra. Įmonėje atliekamų darbų kokybės vertinimas. Išvados.


UAB „Autokurtas“ remontuoja ne tik sunkųjį transporta, bet ir lengvuosius automobilius, atlieka automobilių diagnostika, remontuoja visus automobilio mazgus ( variklis, transmisija, važiuoklė ir t.t). Tvarkant lengvąjį automobilį šiame servise, klientui suteikiama:

Kliento pageidavimu suteikiamos nemokamos taksi paslaugos iš/į servisą, automobilio pasiėmimas/grąžinimas į klientui patogią vietą.

Kiekvieno apsilankymo servise metu atliekama profilaktinė automobilio diagnostika bei pateikiamos sąžiningos rekomendacijos.

Diagnozavimo tikslas- Įvertinti automobilio techninę būklę, lokalizuoti netvarkingumus, mažinti automobilio atsarginių detalių ir degalų sąnaudas, sumažinti remonto kainą ir t.t.

Daspas-65 yra skirtas diagnozuoti ir surasti gedimus automobilio elektroninėse sistemose. Kompiuterinio stendo programinė įranga , specialiai sukurta siekiant palengvinti gedimų paiešką automobilių elektros ir elektroninėse grandinėse. Pranašiausia stendo Daspas-65 funkcija yra skaitmeninis Oscilografo grafinis režimas.Kompiuterio dėka, signalų matavimas ir rezultatų analizavimas tapo žymiai paprastesnis. Yra galimybė išsisaugoti atmintyje ir atspausdinti spausdintuvu visus matavimo parametrus. Taip pat yra galimybė komplektuoti stendą su dujų analizatoriumi.

Diagnostikai pradėti reikalingas kompiuteris su programine įranga, tai pat reikalingas prisijungimas prie automobilio.

Iš šio nustatymo matome, jog „Common rail“ sistemoje yra klaida

Sistema mums parodo, jog reikia gražinti uždegimo raktelį y pradinę padėtį

Sistema trina buvusią klaidą. Ji bus trinama apytiksliai 8 sekundes.

Be to dažnai tenka remontuoti vilkikų variklius, kadangi dažniausiai sunkusis transportas būna pravažiavęs ne viena šimtą tūkstančių kilometrų.

Tai pat bene ne didžiausia problema, kurią sprendžia „Autokurtas“ autošaltkalviai yra ir gedimai pavarų dėžese. Kiek teke matyti, greičių dėžes genda gan sparčiai, ir norint ją sutvarkyti, kaip ir atlikti variklio remonto darbus, reikia gerai nusimanyti remonto srityje, o ir remontas nėra vienas iš pigiausių atvėju.

Važiuoklės srityje, kaip ir lengvuosiuose automobiliuose dažnai tenka keisti stabdžių kaladėles, o senesniuose vilkikuose ir visą stabdžių sistemą.

Labai didelis Autokurto privalumas, kad šis servisas turi ir sunkiojo transporto autolaužyną, kuriame yra gausu įvairių detalių, tad sunkvežimio savininkui ar įmonei remontas atsieja pigiau, nei pirkti naujas dalis.Tai pat „Autokurtas“ tiekia autodalis visoje Lietuvoje.

  • Mechanika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 43912 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1702 žodžiai)
  • Kolegija
  • Audrius
  • Praktikos ataskaita UAB „Autokurtas“
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita UAB „Autokurtas“. (2017 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-uab-autokurtas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:40
×