Praktikos ataskaita UAB „EMTORA“


Įvadas. Įstaigos veiklos pristatymas. Įmonės aprašymas. Darbuotojų kaita. Apyvarta. Pasirinktų nagrinėti praktikos užduočių ir praktikos metu įtvirtintų kompetencijų analizė remiantis teorinėmis žiniomis. Išvados ir siūlymai. Literatūra. Priedai.


Rinkti, analizuoti baigiamosios praktikos ataskaitai bei baigiamajam darbui reikalingus duomenis;

Praktikai einant į pabaigą galiu teigti jog įgavau nemažai darbo patirties vadybos sferoje. Buvo priimami klientai, buvo paieška naujų klientų taipogi rinkodaros tikslais buvo platinami lankstinukai. Analizuojama klientų apsilankymas internetinėje svetainėje.

Įmonė UAB „Emtora“ buvo įkurta 2010 metais. Įmonės veikla yra biuro įrangos pardavimas, taisymas, spausdinimo, kopijavimo, skanavimo paslaugos. Pagrindinis įmonės tikslas – kokybiškai, greitai bei patikimai aptarnauti klientus.

Įmonėje UAB "Emtora" paskutiniais duomenimis (2016-05-25) įmonėje oficialiai dirba 2 darbuotojai (apdraustieji). Darbuotojų kaita nuo įmonės įkūrimo labai nesvyravo daugiausia dirbo 4 darbuotojai(apdraustieji) mažiausiai 1 darbuotojas(apdraustasis)

Pasirinktų nagrinėti praktikos užduočių ir praktikos metu įtvirtintų kompetencijų analizė remiantis teorinėmis žiniomis

Apibūdinti įmonės teisinį statusą ir teisinį veiklos reglamentavimą, išsiaiškinti organizacinę valdymo struktūrą arba ją sudaryti, paaiškinti jos privalumus ir trūkumus.

Analizuoti ir praktiškai taikyti vadybos funkcijas (veiklos planavimo, organizavimo, vadovavimo ir kontrolės) įmonėje ir (ar) jos padaliniuose.

UAB „Emtora“ pagrindinė veikla yra biuro įrangos taisymas, pardavimas. Įmonės planavimo, organizavimo funkciją atlieka direktorius ieškodamas potencialių klientų grupių ar įmonių kurios galėtų pasinaudoti UAB „Emtora“ teikiamomis paslaugomis. Direktoriau pavaduotojas toliau vykdo vadovavimo ir kontrolės funkcijas iki suteikdamas klientams paslaugas kurias jie užsisakė iš UAB „Emtora“.

Išnagrinėti, kaip įmonėje valdomi žmogiškieji ištekliai (personalo paieškos šaltinius, atrankos, adaptavimo, veiklos ir kompetencijos vertinimo principus, personalo ugdymo ir motyvavimo metodus, personalo kaitos valdymo priemones ir kt.).

Gary Dessler (2013) Žmogiškieji ištekliai tai procesas pasiekiamas apmokant, motyvuojant ir kompensuojant darbuotojus kreipiantis į jų darbo santykius, sveikatą ir saugumą, ir sąžiningumą.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1434 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zydrunas
  • Praktikos ataskaita UAB „EMTORA“
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita UAB „EMTORA“. (2017 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-uab-emtora.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 07:55
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo