Praktikos ataskaita UAB Moller Auto Savanoriai autocentre


Praktikos ataskaita UAB "Moller Auto Savanoriai" autocentre Įvadas. Automobilių serviso įmonės duomenys. Įmonės rekvizitai. Projektuojamos automobilių serviso įmonės tipas. Per metus parduodamų automobilių skaičius. Vidutinė metinė aptarnaujamų automobilių rida. Normatyvinės darbo sąnaudos TP ir remonto darbams atlikti. Įmonės darbo režimas. Automobilių serviso įmonės struktūra. Įmonės valdymo schema. Įmonės gamybiniai barai, struktūrinė schema. Aptarnaujamų automobilių valdymo sistemų tipai ir ypatūmai. Įmonėje automobilių tp ir remonto procese naudojamos kompiuterinės programos, darbo su jomis ypatūmai. Automobilių techninės ekspertizės atlikimo ypatumai. Pagrindiniai autoserviso įmonių statybiniaiparametrai. Išvados. Literatūra. Priedai.


Visą praktikos laiką buvo įgyjamos ir tobulinamos praktinės žinios, kurios buvo reikalingos siekiant taisyklingai sutvarkyti automobilį. Kiekvieną kartą, kai automobilis buvo sutvarkytas, jį dar kartą apžiūrėdavo man paskirtas serviso specialistas ir įvertindavo padarytą darbą. Jei ko nesuprasdavau ar nežinodavau, kaip padaryti vieną ar kitą darbą, specialistas visuomet geranoriškai padėdavo bei pakonsultuodavo. Visuomet pakomentuodavo padarytas klaidas, jei jos buvo padarytos.

Susipažinti su serviso gamybine-technine baze, jos panaudojimu, darbo vietų organizavimu.

Įmonė, kurioje buvo atlikta gamybinė praktika priskiriama prie autocentrų tipo. Nes ši įmonė yra oficiali „Volkswagen“ automobilių atstovė Lietuvoje.

Autocentras priima visus klientus, kurie atvyksta su „Volkswagen“ koncerno automobiliais su įvairiais gedimais. Vidutiiškai per metus, autocentrą aplanko apie 1800 klientų, o automobilių užvažiavumas per metus sieka vidutiniškai 2000 automobilių.

Remiantis „Moller Auto“ autocentro skaičiavimais, galima teigti, jog įmonė parduoda apie 1500 automobilių per metus. Į šiuos skaičiavimus įeina tiek lengvieji, tiek komerciniai „Volkswagen“ automobiliai.

Tiksliai pasakyti vidutinę, metinę aptarnaujamų automobilių ridą būtų sunku, nes kaip minėjau, autocentras atlieka tiek garantinius, tiek pogarantinius remonto darbus, todėl šis skaičius gali svyruoti nuo 100 tūkst. km. iki 300 tūkst. km.

Įmonės darbo režimas yra skirstomas pamainomis. Pirmos pamainos pirma darbuotojų dalis darbą pradeda 7.30 ir baigia 16.00, antroji dalis darbuotojų, darbą pradeda 8.00 ir baigia 18.00. Antroji pamaina darbą pradeda 14.00 ir baigia 20.00, taip pat, šios pamainos darbuotojams tenka dirbti ir šeštadieniais nuo 10.00 iki 14.00.

„Moller Auto Savanoriai“ yra ganėtinai turtingas autocentras. Pirmąjame jo aukšte randasi pagrindinė salė su naujutelaičiais automobiliais. Toje pačioje salėje, klientas gali rasti priėmimą į servisą skyrių, už kurio randasi durys į serviso patalpas. Minus pirmąjame aukšte, kur klientams draudžiama žengti, randasi automobilių plovykla bei kėbulų remonto dirbtuvės.

  • Microsoft Word 105 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1689 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raimondas
  • Praktikos ataskaita UAB Moller Auto Savanoriai autocentre
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita UAB Moller Auto Savanoriai autocentre. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-uab-moller-auto-savanoriai-autocentre.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 22:27
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo