Praktikos ataskaita UAB „Onava“


Įvadas. Bendrosios žinios apie UAB „Onava“. UAB „Onava“ veikla. Organizacijos juridinis statusas, steigimas, registravimas, dokumentacija. Organizacijos aplinka. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Praktikos tikslas: Įtvirtinti studijų metu įgytas teorines žinias; susipažinti su UAB „Onava“ įsteigimo procedūra ir bendrovės veiklą reglamentuojančiais dokumentais; išanalizuoti bendrovės makroaplinką ir mikroaplinką; įgyti darbo su klientais įgūdžių.

Susipažinti su organizacine struktūra ir organizacijoje taikoma darbuotojų motyvavimo sistema,

Bendrovėje dirba nuo 15 iki 25 darbuotojų. Darbuotojų skaičius priklauso nuo esamo sezono. Vasaros sezono metu dirba didesnis kiekis darbuotojų, kadangi yra atidaroma lauko terasa ir sulaukiama didesnio kiekio lankytojų. Įmonė pastoviai domisi naujovėmis, dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose bei projektuose. Įmonės klientai tai aplinkiniai rajonų gyventojai bei viso Klaipėdos miesto žmonės ir jo svečiai.

gamybinės patalpos – tai patalpos, kuriose vyksta gamybinis technologinis procesas. Patalpų didžiąją dalį užima įrengimai ir darbuotojų darbo vietos.

patalpos – skirtos produkcijos ir žaliavų saugojimui (sandėliavimui). Šioms patalpoms priklauso: sausu produktu sandėliai, ne maisto prekių sandėliai, šaldytuvai.

Klaipėdos miesto demografiniai rodikliai yra palankūs įmonei, nes gyventojų skaičius mieste didėja nežiūrint į tai, kad didelė emigracija į užsienį.

Įmonei inovacijų aplinka itin svarbi ir ją reikia stebėti, nes atsiradus naujoms panašios paskirties įmonėms reikia staigiai reaguoti ir imtis kitų planavimo tikslų.

Įmonei Technologinė aplinka itin svarbi ir ją reikia stebėti, nes atsiradus naujoms panašios paskirties įmonėms reiktų staigiai reaguoti,

Įmonei vadovauja direktorius, po jo seka vadybininkas bei barmenas. Tačiau virtuvės padalinys turi savo atsakingą asmenį (vyriausiąjį virėją), kuris tiesiogiai atsiskaito tik įmonės direktoriui. Taip pat įmonė turi padavėjus bei pagalbinius darbuotojus kurie atsiskaito vadybininkui.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1259 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Praktikos ataskaita UAB „Onava“
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita UAB „Onava“. (2020 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-uab-onava.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 18:14
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo