Praktikos ataskaita UAB Tanagra


Įvadas. Įmones charakteristika. Įmonės paslaugos. Įmonės rekvizitai. Įmonės valdymo struktūros schema. Automobilių remonto technologijos. Automobilių gedimų diagnostikos, techninės priežiūros ir remonto darbų dokumentacija. Automobilių techninės priežiūros ir remonto darbų organizavimas. Automobilio techninės priežiūros ir remonto darbų išklotinė, naudojama įranga bei trukmė su pastabomis. Darbo saugos užtikrinimas. Aplinkos apsaugos užtikrinimas. Galimos serviso tobulinimo kryptys. Išvados. Literatūra.


Praktika atlikau UAB “Tanagra“ servise, kurį galima rasti Kareivių g. 2A. Iš viso šios įmonės servisų Vilniuje yra keturi, kurie randasi: Ukmerges g. 294, Dzūkų g. 57A, Minsko pl. 26A.

Klientai visada lieka patenkinti darbu, atliktu servise, direktorius iš anksto susitaria, dėl kainos ir, dėl laiko, kada bus grąžintas automobilis. Kilus sunkumams su remontu arba dalių suradimu, direktorius praneša klientui apie tai. Be to, klientas, bet kokiu laiku gali užsukti į servisą ir apžiūrėti savo automobilį, meistras išsamiai viską paaiškina apie atliktus darbus ir problemas, kurios kyla dirbant. Taigi visi darbuotojai dirba itin atidžiai ir atsargiai, norint užtikrinti kokybišką darbą ir gerą rezultatą.

Kiekvienas automobilis atvažiuojantis i servisą praeina kelis punktus, nuo pat priėmimo iki grąžinimo savininkui.

Susitarimas dėl priėmimo į servisą. Klientas atvažiuoja ir susitaria su direktoriumi, dėl priėmimo laiko, kada bus pradėtas darbas, kiek kainuos remontas ir kiek laiko jis užtruks. Yra galimybė palikti automobilį stovėjimo aikštelėje, arba atvažiuoti susitartu laiku.

Automobilio priėmimas. Automobilį įvaro i servisą ir apžiūri meistras, suradus gedimą jis perduoda darbą mechanikui, o jeigu nėra laisvo, pradeda darbą pats.

Remonto darbai. Automobilis remontuojamas, bloga detalė gali būti pakeista į naują, arba bandoma ją sutvarkyti.

Patikrinimas. Surinkus automobilį, meistras būtinai turi išbandyti ar viskas gerai suremontuota, jeigu viskas tvarkoje, automobilis pastatomas į stovejimo aikštelę šalia serviso. Jeigu ne, automobilis vėl užvaromas į servisą tolimiems problemos sprendimams.

Grąžinimas. Automobilio grąžinimas klientui, meistras išsamiai papasakoja, kokie darbai buvo atlikti su kliento automobiliu.

Klientui atidavus sugadintą automobilį į servisą, automobilis yra pajungiamas prie diagnostikos ir nustatomi gedimai. Radus gedimą, automobilis užvaromas ant keltuvo ir remontuojamas. Atlikus remonto darbus, su kliento leidimu meistras išbando automobilį, jeigu gedimas pašalintas, automobilis grąžinamas klientui, jei ne gedimas šalinamas toliau. Be to, po atliktų darbų, servisas suteikia šiokią tokią garantiją jeigu savininkas pajustu , jo g kažkas yra negerai su jo automobiliu ir gedimą pašalintu. Atlikus darbus (tepalų/filtrų/diržų keitimas) ant automobilio yra priklijuojamas lipdukas su kito aptarnavimo rida, kad klientas galėtų pats nuspręsti kada jam reikia atlikti techninę priežiūrą.

Maitinimo įtampa: 3 x 400V;Maksimalus apkrovimo galingumas: 4 kW;Suvirinimo srovės diapazonas: 40 - 250 A;Suvirinimo srovės dydis, esant darbo trukmei 20%: 200A;Suvirinimo vielos skersmuo: 0,8 - 1,2 mm.

AUTOMOBILIO TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IR REMONTO DARBŲ IŠKLOTINĖ, NAUDOJAMA ĮRANGA BEI TRUKMĖ SU PASTABOMIS

Darbuotojas dirbdamas privalo laikytis darbo saugos reikalavimų, vykdyti įmonės vidaus ir darbo tvarkos taisyklių reikalavimus, dirbti darbus tik išklausius instruktažą, vykdyti įmonės vadovo nurodymus.

UAB „TANAGRA“ įmonėje visos chemines medžiagos supilamos į specialius konteinerius, kur saugomos dvi savaites, kas dvi savaites atvažiuoja darbuotojas iš cheminių atliekų perdirbimo įmonės ir išveža visas prisikaupusias cheminės medžiagas. T.y (Naudoti tepalai, filtrai, diržai, šiukšlės ir kt.)

Ši praktika buvo labai naudinga, nes sužinojau kaip taisyklingai atlinkti pilną automobilio aptarnavimą, susipažinau su mechaniniais bei elektriniais gedimais, išmokau kaip naudotis įvairiais prietaisais, įrankiais. Be praktikos būtu sunku suvokti, kaip veikia elektroniniai prietaisai, kaip atliekamas jų remontas, kaip yra diagnozuojamas gedimas. Praėjęs šią praktiką, esu dar labiau suinteresuotas dirbti servise, tobulinti savo žinias, yra didesnis noras gauti naujų įgudžių.

  • Microsoft Word 137 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (2975 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadim
  • Praktikos ataskaita UAB Tanagra
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita UAB Tanagra . (2017 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-uab-tanagra.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 03:48
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo