Praktikos ataskaita viešbutyje (2)


Įvadas. Pirmieji viešbučiai. Viešbučių rinkos atsiradimas ir pasidalijimas. Viešbučių tinklų atsiradimas. Viešbučių klasifikavimo principai. Viešbučių reitingavimas. Viešbučio charakteristika. Viešbučių administavimo sistemos. Išvados ir siūlymai. Literatūra. Priedai.


Viešbutis taip pat siūlo 2 konferencijų sales, talpinančios iki 100 žmonių.

Praktikos apimtis – 10 kreditų. Baigiamoji praktika prasidėjo gegužės 11 d. ir baigėsi birželio 19 d.

pagal teikiamas paslaugas (teikiantys visas paslaugas ir teikiantys limituotas paslaugas).

Baigiamąją praktiką atlikau 3 žvaigždučių viešbutyje „Park Inn by Radisson Vilnius “, kuris įsikūręs šiaurinėje Vilniaus dalyje . Šis viešbutis įsteigtas 2001 metais ir sėkmingai veikia iki šių dienų. Ką tik įsikūręs viešbutis turėjo restoraną. Neseniai viešbutis buvo atnaujintas ir tapo spalvingas 7 aukštų pastatas, kuriame yra 84 kambariai (79 standartiniai ir 5 Business Friendly tipo). Įsikūrimo metais viešbučiui „Park Inn by Radisson Vilnius “ buvo suteikta 3 žvaigždučių klasė. Viešbutis yra gavęs Lietuvos Žaliojo rakto programos sertifikatus, bei yra Rezidor viešbučių grupės Responsible Business programos dalyvis.

Darbuotojai. Kadangi viešbutis yra didelis, jame yra gana daug darbuotojų apie 65. Pagrindiniai iš jų yra:

Viešbučio kambariai. Šiuo metu viešbutyje yra 84 kambariai (79 standartiniai ir 5 verslo klasės tipo), (1 kambarys pritaikytas neįgaliesiems) talpinantys daugiau nei 141 žmonių.

Liuksas iš dviejų kambarių (svetainė ir miegamasis) su dvigule lova

Numeris iš dviejų kambarių su viengulėmis lovomis ir bendru vonios kambariu

Viešbučio svečiams teikiami pusryčiai prie švediško stalo. Taip pat siūlomas pasirinktinai vienas iš karštųjų pusryčių patiekalų (omletas su daržovėmis, kiaušinienė, blyneliai ir kt.).

Papildomos paslaugos. Pagrindinė viešbučio teikiama papildoma paslauga – 2  (Baltija I ir Baltija II) konferencijų salės, kuriose gali tilpti iki 100 žmonių. Salės yra su atskirais įėjimais, tačiau pagal pageidavimą gali būti sujungiamos į vieną didelę – Baltija, taip pat yra tualetas, salėse yra reguliuojamas oro kondicionierius, kavos pertraukėlių metu - natūralus dienos apšvietimas. Taip pat už papildomą mokestį nuomojama audio aparatūra, projektorius, ekranas, rašymo lenta, grafinis ar multiprojektorius, nešiojamas kompiuteris. Dėl visos reikalingos įrangos yra tariamasi iš anksto.

Kadangi viešbučio registratūra dirba visą parą, svečiai bet kada gali kreiptis dėl iškilusių klausimų ar problemų. Viešbučio administratoriai kalba lietuvių, rusų, lenkų, vokiečių ir anglų kalbomis, todėl sunkumų susikalbant su klientais nekyla.

Kad įmonė sėkmingai veiktų, jai būtina susikurti strateginį planą ir juo vadovautis. Tik siekiant užsibrėžtų tikslų galima sėkmingai veikti.

Viešbučio misija –,,Taip, aš galiu!”, tai gyvenimo būdas, kuris veda mus tam, kad mes priimtume bet kokį iššūkį ir išbandytume kiekvieną suteikta galimybę.

Viešbučio vizija – "Suteikiantis gyvenimui spalvų". Suteikti svečiui šiltą ir draugišką aptarnavimą, , kad svečio viešnagė būtų malonį, patogį ir nesudėtingą.

Viešbučio tikslai – palaikyti teikiamų paslaugų kokybę, savo kategorijoje teikti aukščiausios kokybės apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas. Išlaikyti esamus bei pritraukti naujus Lietuvos ir užsienio klientus, formuoti teigiamą viešbučio įvaizdį, taip pat būti patraukliausiu viešbučiu Vilniaus mieste.

Kaip jau minėjau anksčiau, kartu su viešbučio direktoriumi, viešbutyje dirba 65 darbuotojai. Viešbučio organizacinės struktūros schema:

Viešbučio „Park Inn by Radisson Vilnius “ darbuotojų organizacinės struktūros schema

Nors viešbutis yra gana didelis, tačiau jo organizacinė schema labai paprasta. Viešbučio sekretorė, vadybininkė ir finansininkė-buchalterė tiesiogiai pavaldžios direktoriui. Administratoriai, ūkvedys, vyr. virėjai ir kambarinės yra pavaldūs finansininkei-buchalteriai ir vadybininkei. Barmenai ir virėjai yra pavaldūs vyr. virėjams. Žinoma, visi darbuotojai yra pavaldūs viešbučio direktoriui.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3315 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ana
  • Praktikos ataskaita viešbutyje (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos ataskaita viešbutyje (2) . (2017 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-ataskaita-viesbutyje-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:44
×