Praktikos atlikimas „Grecian Bay Hotel“ viešbutyje


Įvadas. Viešbučio veikla. „Grecian Bay Hotel“ valdymo struktūra. Svečių aptarnavimo standartas. „Cork Bar“ aptarnavimo standartas. Uniformos. Darbo procesas. Bendravimas. Teikiamos paslaugos. Grecian Bay Hotel“ kambariai. „Grecian Bay Hotel“ teritorija. Nauji pasiūlymai atsižvelgiant į kliento poreikius. Viešinimo metodai. Įmonės esminė problema ir sprendimo būdai. SSGG analizė. Išvados. Šaltiniai.


Praktika nuo balandžio mėnesio 12 d. iki rugsėjo 30d. buvo atliekama viešbutyje „Grecian Bay Hotel“. Viešbutis yra įsikūręs Kipre, Aja Napa kurorte. Atidarytas 1978 metais. Viešbučio kategorija šalyje: 5 „žvaigždutės“. „Grecian Bay Hotel“ siūlo savo paslaugas tiek svečiams iš Kipro, tiek iš užsienio.

Praktikos metu gebėti taikyti įgytas žinias bei jas tobulinti. Dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje. Gebėti tinkamai teikti paslaugas viešbučio svečiams, valdyti konfliktines situacijas. Susipažinti su viešbučio veikla ir teikiamomis paslaugomis. Bendradarbiauti su darbuotojais ir tobulinti užsienio kalbas praktikos metu.

„Grecian Bay Hotel“- tai  nakvynės bei trumpalaikio apgyvendinimo ir su tuo susijusias paslaugas teikiantis viešbutis, savo veiklą svetingumo sektoriuje pradėjęs 1978 metais. „Grecian Bay Hotel“turi daugiau nei 30 000 kv. m ploto, kuriame išsidėstė didelis paslaugų spektras, atitinkantis Europos standartus. Viešbutyje yra 271 kambarys, aplinkinėje teritorijoje yra 3 restoranai ir 3 barai, kuriuose svečiai gali mėgaukis egzotiškų kokteilių ar šaltų gėrimų skoniais bei kvapą gniaužiančiais Viduržemio jūros vaizdais, esančiais vos už kelių žingsnių. Visa tai leidžia svečiams turėti nepriekaištingą poilsį. Viešbučio vertybės yra „komandiškumas“, „profesionalumas“, „tobulėjimas“. Didelį dėmesį skiria teikiamų paslaugų kokybei ir nuolatos tobulina įgūdžius, kad kiekvienas darbuotojas gebėtų efektyviai dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai ir išlikti maksimaliai atsakingas už savo darbą. Gerausias kiekvieno viešbučio įvertinimas - tai sugrįžtantys svečiai. Būtent tai ir yra „Grecian Bay Hotel“ pasididžiavimas, kuris įrodo teikiamų paslaugų kokybę.

“Grecian Bay Hotel” yra nepriklausomas viešbutis, kurį valdo kelių šeimų nariai, bet yra tik vienas generalinis direktorius. Pagal generalinio direktoriaus nuostatus viešbutyje dirba vadybininkai, kurie yra atsakingi už savo sektorius. Kiekvienam sektoriui yra nustatomi tam tikri uždaviniai, reikiamos teisės bei atsakomybė.

Šioje “Grecian Bay Hotel” organizacinėje valdymo struktūroje pavaizduoti pagrindiniai sektoriai su aiškiai nustatyta atsakomybe. Generalinis direktorius atsako už visą viešbučio organizacinę veiklą, priima svarbiausius sprendimus, kurie lemia viešbučio funkcionavimą.  Priėmimo skyrius yra atsakingas už atvykusių svečių pasitikimą, kambarių suteikimą, rinkodarą, rezervavimą, apmokėjimą, bei daiktų transportavimą. Ūkio skyrius atsako už kambarių ir viso viešbučio teritorijos tvarką bei švarą. Sandėlininkas atsakingas už maisto, gėrimų, valiklio, kanceliarijos prekių pirkimą. Pardavimo ir rinkodaros skyrius vykdo viešbučio plėtros veiklą, kuria ir vykdo rinkodaros galimybes ir planus. Maisto ir gėrimų skyrius atsakingas už maistą ir gėrimus, kurie svečiams yra siūlomi viešnagės metu. Finansų vadybininkas tvarko finansines apskaitas, atsako už pinigų priėmimą, mokėjimų pavedimus, žiniaraščių tvarkymą. Apibendrinant galime teigti, kad “Grecian Bay Hotel” organizacinė valdymo struktūra yra formalus darbo vaidmenų ir administravimo mechanizmų išdėstymas siekiant valdyti darbo procesus. Tai lyg formalus darbo vaidmenų ir administravimo mechanizmų išdėstymas. Pagrindinės organizacinės valdymo struktūros funkcijos - užtikrinti tikslų įgyvendinimą, reguliuoti viešbučio darbuotojų veiklą, tvirtinti valdžią.

  • Microsoft Word 254 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2417 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Praktikos atlikimas „Grecian Bay Hotel“ viešbutyje
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos atlikimas „Grecian Bay Hotel“ viešbutyje. (2020 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-atlikimas-grecian-bay-hotel-viesbutyje.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 10:46
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo