Praktikos dienynas Stacionarinis institucinis socialinis darbas


Stacionarinis institucinis socialinis darbas profesinės veiklos praktika studento profesinės veiklos praktikos metu savaitės dienynas.


Vyko susipažinimas su įstaiga ir jis kolektyvu. Buvo plačiai pasakojama apie bendrąją tvarką globos namuose. Mentorė paaiškino, ko iš manęs tikimasi, kartu aptarėme, kokia veikla geriausia globos namų gyventojams, kad man būtų lengviau orentuotis, kokias veiklas sugalvoti.

Buvau plačiai supažindinta su įstaigos dokumentacija. Buvo smulkiai paaiškinta, kaip pildyti įvairius dokumentus. Po truputį pradėjau susipažinti su įstaigos klientais. Atlikome kelias veiklas, skirtas susipažinimui.

Dokumentų pildymas. Individualiai susipažinau su keletu globos namų gyventojų. Su vienu iš jų atlikome individualų pokalbį. Padėjau mentorei ruošti veiklas seneliams, susipažinau su jiems labiausiai patinkančiomis veiklomis.

Pati atlikau apklausas keletui įstaigos klientų. Susipažinau jau su visais įstaigos klientais, domėjausi jų lūkesčiais bei pageidavimais. Pateikiau keletą įstaigos klientų pageidavimų mentorei. Su globos namų gyventojais žiūrėjome senos statybos filmą apie karą, seneliai po filmo noriai dalijosi prisiminimais apie savo išgyvenimus.

Įvairių išteklių parinkimas įstaigos socialinėms problemoms spręsti. Bendradarbiavimas su klientais.

Dokumentų pildymas. Vieną iš įstaigos klientų kartu su mentore lydėjome konsultacijai pas gydytoją. Sugalvojau veiklos globos namų gyventojų užimtumui, jas sėkmingai pritaikėme. Su keletu įstaigos klientų atlikome individualius pokalbius, atlikau apklausas.

  • Sociologija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (400 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Praktikos dienynas Stacionarinis institucinis socialinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Praktikos dienynas Stacionarinis institucinis socialinis darbas. (2017 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-dienynas-stacionarinis-institucinis-socialinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:02
×