Praktikos maitinimo įmonėje ataskaita


Įvadas. Įmonės technologiniai dokumentai. Kokybės valdymo sistema. Technologinių procesų organizavimo analizė. Patiekalų gamyba ir patiekimas. Patiekalų ir garnyrų derinimas. Maitinimo įmonės sandėlių ir gamybinių patalpų išdėstymas, atskirų darbo vietų įrengimas. Išvados.


Aprašyti visų patiekalų patiekimo būdų tiesiog neįmanoma, nes jų gali būti šimtai, todėl daugiau gilinausi į šaltųjų užkandžių ir kaikurių kitų patiekalų serviravimą.

Šalti patiekalai: Sumuštinukai buvo derinami pagal sudedamąsias dalis (mėsa, žuvis, daržovės, sūris), taip pat pagal formą (trikampiai, keturkampiai apvalūs, pailgi), sumuštinukai buvo nedideli, kad būtų patogu juos valgyti, lėkštėje dekoruojami įvairiais daržovių griežinėliais ir skiltelėmis. Įvairūs vyniotiniai ir paštetai lėkštėje buvo tik pusiau supjaustomi, o likusi dalis dedama visa, puošiama daržovių gėlytėmis ar žvaigždėmis.

Karšti patiekalai: Tiekiami didelėse lėkštėse (įvairių formų), derinant garnyrą. Padažai pilami į padažinę ar nedidelį indelį ir dedami į lėkštę arba šalia jos.

Sriubos: Tiekiamos nedideliuose dubenėliuose ir papuošiamos petražolių ar krapų šakele, šalia padedama lėkštutė su duona.

Desertai: Kavinėje buvo siūlomi vos keli desertai, jie patiekiami nedidelėse lėkštėse ar taurėse, papuošiami cukraus pudra, vaisiais arba šokoladu.

MAITINIMO ĮMONĖS SANDĖLIŲ IR GAMYBINIŲ PATALPŲ IŠDĖSTYMAS, ATSKIRŲ DARBO VIETŲ ĮRENGIMAS

Atliekant praktiką kavinėje „Elara“, taikiau Kauno kolegijoje įgytas teorines ir praktines žinias. Taip pat, susipažinau su įmonėje veikiančia valdymo sistema, dokumentų pildymu, higienos normos reikalavimais, darbuotojų pareigomis ir atsakomybėmis. Stengiausi kuo geriau išanalizuoti gaminamų patiekalų eigą, jų derinimą ir patiekimą.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (857 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabi
  • Praktikos maitinimo įmonėje ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Praktikos maitinimo įmonėje ataskaita. (2018 m. Liepos 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-maitinimo-imoneje-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 23 d. 12:36
×