Praktikos verslo įmonėje UAB „Glaistų Centras“ ataskaita


Įmonės veiklos apžvalga. Trumpa įmonės istorija, informacija apie įmonės verslo organizavimo formą. Vidinė ir išorinė komunikacija. Įmonės veiklos analizė. Įmonės finansinės atskaitomybės analizė. Marketingo veiklos analizė. Realizavimo rinkos. Tiekimo analizė. Personalo valdymo struktūra, darbuotojų atrankos ir adaptavimo sistema. Įmonės veiklos planavimo analizė. Priedas. Praktikos vadovo atsiliepimas.


Rinkos santykių globalizavimo procese sėkmingas įmonių finansų valdymas įgauna vis svarbesnę reikšmę. Šalies ir tarptautinė verslo aplinka nuolat keičiasi, todėl reikia, kad jauni specialistai ir finansų valdymo praktikai turėtų vis daugiau žinių ir gebėjimų, priimdami motyvuotus ir ekonomiškai pagrįstus finansų valdymo sprendimus.

Pateikti trumpa įmonės istoriją, pateikti informacija apie įmonės verslo organizavimo formą;

Praktikos metu studentai susipažins su įmonės verslo organizavimo forma, struktūra, darbuotojų funkcijomis, valdymo ypatumais, vykstančiais verslo procesais. Įvertins įmonės aplinką. Gebės įvertinti įmonės valdymo, veiklos efektyvumą ir patrauklumą rinkoje. Gebės pateikti savo pasiūlymus įmonės veiklos gerinimui.

Kiekvienos organizacijos veikla, analogiškai ir jos valdymas - tai margiausia visuma darbų, besiskiriančių įvairiausiais požymiais: turiniu, sudėtingumu, atsakomybe, svarba, darbo sąlygomis ir t.t. Tik taikant darbų pasidalijimo principą, įmonės darbuotojai galėjo ir gali įgyti aukščiausią kvalifikaciją, tapti savo srities virtuozu.

Koordinavimas aiškinamas kaip įvairių padalinių ir darbuotojų atliekamų darbų ir taikomų priemonių derinimas ir nukreipimas jų veiksmų siekti bendro, organizacijos nustatyto tikslo.

UAB „Glaistų centras“ yra oficialus WAKOL klijų, LOBA lakų ir alyvų, SANDERS šlifavimo medžiagų importuotojai.

Įmonė, taip pat, platina suomiškus Kiilto, itališkus Kerakoll ir Mapei glaistus, klijus ir hidroizoliaciją, Pratt&Lambert, Caparol dažus, Raimondi ir ANZA įrankius.

Veiklos pobūdžiui ir mąstui pagrįsti reikalinga išsami paklausos ir pasiūlos analizė, kurios svarbiausios dedamosios yra tokios:

Glaistų centro darbuotojai, be darbo įmonėje turi ir laisvalaikį po darbo, todėl buvo atlikta apklausa, kaip darbuotojai leidžia laiką, laisvą nuo darbo, po darbo valandų, savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nustatyti valdomų objektų parametrų nukrypimus nuo siekiamos jų būsenos, nepalankias tendencijas ir priimti sprendimus dėl jų prevencijos;

Gauti informaciją apie galimybes įgyvendinti sprendimus racionalesniais būdais, palaikyti ir plėtoti teigiamas tendencijas.

Prekių kataloge pateikta įvairių gamintojų prekių pagal rūšis platus pasirinkimas. Taip pat galima rasti naudingų patarimų ir paaiškinimų apie vieną ar kitą prekę ar paslaugos rūšį.

UAB „Glaistų centras“ yra įmonė kuri kuria marketingo kompleksą tikslinei rinkai, t.y. statybų ir medienos apdirbimo vartotojų poreikiams tenkinti. Tuo būdu įmonė naudoja koncentruotą marketingą į vieną tikslinę rinką t.y. yra sukurti paslaugų, prekių katalogai dirbama su pasirinktos srities tiek prekių užsakovų tie tiekėjų profesionalais toje rinkoje. Taip pat papildydama rinką naujomis paslaugomis, tarkim įrankių komplektais, tepti dažus, glaistus ar pjaustyti plytelės, ar pakloti plytelių klijus.

UAB „Glaistų centras“ personalo valdymo schema matoma žemiau pateiktoje schemoje.

Darbuotojai atrenkami testavimo, pokalbio ir CV, bei motyvacijos atranka. Adaptacijos periodas yra 3 mėnesiai bandomasis laikotarpis ir veiklos rezultatų efektyvumas.

Praktikoje veiklos efektyvumui vertinti taikoma daug gana įvairių rodiklių. Dėl tokių rodiklių bendro sąrašo visiško sutarimo nėra, o atsižvelgiant į itin platų organizacijų veiklos spektrą ir su tuo susijusias ypatybes, vargu ar toks sutarimas galimas.

  • Microsoft Word 1345 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (2714 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ruslan
  • Praktikos verslo įmonėje UAB „Glaistų Centras“ ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Praktikos verslo įmonėje UAB „Glaistų Centras“ ataskaita. (2018 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/praktikos-verslo-imoneje-uab-glaistu-centras-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Vasario 23 d. 12:36
×