Pramogų industrijos praktikos ataskaita


Įvadas. Įstaigos veikla ir struktūra. Veikla. Gauti apdovanojimai. Parengti ir publikuoti straipsniai. Praktinė dalis nr. Išvados. Literatūra. Priedai.


Šiais laikais norint užsitarnauti gerą vardą ir būti savo srities specialistu, būtina kuo daugiau praktikuotis, dirbti, įrodyti, kad sugebame teorines žinias pritaikyti praktiškai. Žinios, imlumas ir noras tobulėti – vienas iš pagrindinių kriterijų darbdaviui renkantis savo darbuotojus. Praktika padeda ūkdyti pasitikėjimą savimi, išmokstama teorines žinias pritaikyti realiose sitacijose, skatinama domėtis su specialybe susijusiomis sferomis, gilintis į savo studijuojamą dalyką, skatina bendrauti, mokytis dirbti komandoje.

Nuo 2016-07-25 iki 2016-09-30 dienos atlikau profesinę praktiką Ateities visuomenės institute – nuo 2012 m. birželio 23 d. veikianti viešoji įstaiga. Ateities visuomenės instituto (AVI) tikslas yra siekti visuomenės gerumo, skatinti inovacijų diegimą kultūrinių ir kūrybinių industrijų ir darnaus vystymosi srityse. Ateities visuomenės institutas turi keletą veiklos krypčių – kūrybinės ir kultūrinės industrijos, darnus vystymasis, regioninė kultūros plėtra, kūrybinės inovacijos/ MTEP.

Šios praktikos metu reikėjo prisiminti daug teorinių žinių įgytų bendravimo psichologijos, pramogų projektų vadybos, dalykinės komunikacijos paskaitų metu.

Šios praktikos pražioje pirmąją savo darbo dieną teko susipažinti su Ateities visuomenės instituto direktore Erika Furman, bei kitomis darbuotojimis. Mano praktikos vadovė Aistė Paškevičiūtė man aprodė darbo vietas, žinoma ir mano darbo vietą ir davė pačią pirmą užduotį. Pirmomis praktikos darbo dienomis teko daryti 150 dalyvių registraciją mokymams su Excel programa, per Google anketas, kur žmonės registravosi į mokymus, kuriuose buvo skatinami šalies kultūros įstaigų darbuotojus ieškoti savo darbe naujų galimybių pokyčių ir inovacijų mokymų ciklas "Inovacijos kultūros įstaigose: Dalinimosi patirtimi sesija".

Dalinimosi patirtimi sesijos vyko 10-tyje Lietuvos miestų. (Varėnoje, Raseiniuose, Švenčionyse  Anykščiuose, Pakruojyje, Vilkaviškyje, Tauragėje, Šilutėje, Plungėje, Biržuose )

Šios mokymų sesijos metu, teko dalyvauti beveik visuose mokymuose, susipažinti su skirtingų miestų kultūros atstovais, tuo pačiu ir turėjau galimybę ne tik pabendrauti su darbuotojais, bet ir pamatyti muziejus , kultūros įstaigas, bei išbandyti miestų siūlomas pramogas. Kurybinių loborotorijų metu dalyviai sprendė ko trūksta jų mieste, kokių pramogų, inovacijų, kas pritrauktų daugiau žmonių atvykti pas juos ir iš ko būtų galima žmonėms užsidirbti,nes daugelyje miestų situacija yra ganėtinai skurdi.

  • Microsoft Word 854 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2092 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Pramogų industrijos praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Pramogų industrijos praktikos ataskaita. (2017 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/pramogu-industrijos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 15:09
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo