Pramogų parko verslo planas


Įvadas. Įmonės aprašymas. Verslo srities, teisinio statuso pasirinkimas. Įmonės misijos ir vizijos apibrėžimas, įmonės tikslų ir uždavinių nustatymas. Paslaugos. Pramogų verslo rinkos apžvalga ir apibūdinimas, tendencijų namatymas. Verslo aplinkos analizė. Išorinė verslo aplinka. Ekonominė. Ekologinė. Technologinė. Politinė – teisinė. Socialinė – kultūrinė. Rinkos (konkurencinė) aplinka. Esamų konkurentų analizė. Potencialių konkurentų pavojus. Paslaugų pakaitų pavojus. Tiekiamoji tiekėjų galia. Perkamoji pirkėjų galia. Vidinė įmonės aplinka. Įmonės tikslinės rinkos nustatymas. Įmonės rinkos elementų analizė. Paslauga. Kaina. Vietos analizė. Paslaugų rėmimo analizė. Procesas. Žmonės. Fizinis akivaizdumas. Įmonės SSGG analizė. Veiksmų planas paslaugai ir tolesnei veiklai. Išvados. Literatūros ir kitų šaltinių sąrašas.

Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis įvairioms pramogoms po atviru dangumi. Tai galima spręsti iš to, kad dar 2004m. Baltijos šalyse buvo tik vienas nuotykių parkas, o bėgant metams jų vis daugėjo. Dėl šių priežasčių nuo 2004 – 2013m. vien Lietuvos teritorijoje, vienas po kito atsirado dvylika naujų pramogų ir nuotykių parkų. Šie nuotykių parkai yra priklausomi nuo sezoniškumo, oro sąlygų ir veikia tik vasaros metu. Atsižvelgiant į konkurentus, mūsų idėja buvo įkurti parką, kuris veiktų ir vasarą ir žiemą, nepaisant oro. Vasaros sezonu mūsų klientai galėtų mėgautis ekstremaliais pasikarstymais medžiuose, skrydžiais su lynu per vandens telkinį bei šuoliais su lynu nuo medžių viršūnių. Tuo tarpu, žiemos sezono metu žmonės galės linksmintis slidinėdami slidėmis, nusileisdami su rogutėmis nuo įvairaus dydžio kalnų, pramogauti važiuodami šunų kinkiniais, bei pavargus užkilti į kalną mūsų moderniais keltuvais.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti pramogų verslo rinką, verslo aplinką, rinkos (konkurencinę) aplinką, vidinę įmonės aplinką, įmonės tikslinę rinką, įmonės rinkodaros elementus. Taip pat atlikti įmonės SSGG analizę, sudaryti veiksmų planą paslaugai ir tolesnei veiklai bei padaryti išsamias išvadas.

Verslo plano tikslas – įkurti įmonę, kuri išsiskirtų iš kitų šios rinkos įmonių, sukurti darbo vietas vietiniams gyventojams, panaudoti verslo gudrybes, siekiant finansinio stabilumo įmonei.

Mūsų parko pavadinimas „Skrisk“ iš karto leidžia suprasti mūsų vartotojams, kad mes jiems siūlysime atitrūkti nuo realybės ir pajusti laisvės pojūtį. Daugeliui žmonių šiuo metu yra labai svarbu pabėgti nuo užteršto miesto aplinkos bei triukšmo ir pabūti miške, gryname ore. Tad mes akcentuojame tai, kad šiame parke laisvai jaustis bus galima visais metų laikais. Toks būtų mūsų verslo išskirtinumas.

Steigėjai (dalyviai) neatsako už bendrovės skolas (išskyrus įstatymuose numatytas išimtis). Būtent dėl šių priežasčių pasirinkome įsteigti UAB kaip mums palankiausią verslo formą.

1. Juridinių asmenų registre užrezervuosim įmonės pavadinimą „Skrisim“, taip būsime užtikrintos, kad 6 mėnesius niekas neįregistruos įmonės tokiu pačiu pavadinimu.

a) Steigimo sutartis. Šiuo dokumentu bus nustatomos UAB steigimo sąlygos.

b) Įstatai. Tai bus dokumentas, kuriame numatysime UAB veiklos tikslus, valdymo organus, jų kompetencija, akcininkų teises, pareigas ir pan.;

c) Steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas. Šiuo dokumentu bus patvirtinami UAB valdymo organų nariai (valdyba arba vadovas), taip pat patvirtinti UAB įstatai.

4. Pateiksime steigimo dokumentus notarui, kuris patvirtins, kad dokumentai atitinka įstatymų reikalavimus ir kad UAB registruoti galima. Papildomai notarui turėsime pateikti:

b) Patalpų, kuriose bus registruojama UAB buveinė. Šiuo atveju mūsų administracinės patalpos bus įrengtos Rytų žemaičių plynaukštėje.

5. Notaro patvirtintus dokumentus pateiksime Juridinių asmenų registrui. Pagal įstatymus, UAB bus įregistruota ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo dokumentų pateikimo.

Taip pat įmonės likvidavimas turėtų būti atliekamas remiantis Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymu: Nr. VIII-1835, 73 ir 74 straipsniais.

Tam, kad verslas būtų įkurtas turint visus reikalingus leidimus ir licenzijas, derintume su aplinkos apsauga ir technikos priežiūros tarnyba. Mūsų parkas būtų įrengtas ir prižiūrimas pagal Europoje 2005 galiojusį prancūzišką tokio tipo parkų įrengimo standartą XP S52-902-1 AFNOR Association Française de Normalisation (Prancūzijos standartizacijos asociacija), kurio pagrindu, 2008m. kovo mėnesį buvo sukurtas bendras europinis standartas NF EN 15567 skirtas apibrėžti virvinių parkų įrengimą, naudojimą ir priežiūrą.

(Šaltinis: Tiesioginis pokalbis su pramogų parko „Lokės pėda“ administracija.)

Misija: Teikti kokybiškas ir saugias, adrenaliną teikiančias pramogas. Kompetetingi instruktoriai užtikrins saugumą bei kliento poreikius atitinkantį rezultatą.

Planuojamas nuotykių parkas, įrengiant trasas, kuriomis įvairiais būdais galima keliauti nuo vieno medžio prie kito, per visą eilę medžių, sujungtų kabančiais tilteliais, takeliais, laisvai skrieti nuo medžio prie medžio naudojant naujausią sertifikuotą alpinistinę įrangą. Pagrindinės užduotys bus susijusios su nusileidimu lynais. Pramogos medžių viršūnėse bus tik pavasario/vasaros/rudens metu. Medžiuose suspaudimo būdu įrengiamos medinės platformos, apsaugančios medžius nuo sužalojimų. Platformos įrengiamos taip, kad atrodytų estetiškai ir netrukdytų miško vaizdo. Lynai tarp medžių bus įtempiami apsaugant medžio kamieną medinėmis pagalvėlėmis su išpjova. Įtempimas kasmet reguliuojamas ir kontroliuojamas. Naudojamos technologijos neteršia aplinkos ir nežaloja medžių, užtikrina maksimalų parko lankytojų saugumą. Parkas įrengiamas išsaugot augančius medžius, esamą kraštovaizdį bei reljefą. Žiemos sezonu bus formuojamos trasos nusileidimams nuo kalnų su slidėmis bei rogutėmis. Specialios trasos slidinėjimui lygumoje bei trasos sniegomobiliams. Buitinių atliekų surinkimui numatytos šiukšliadėžės ir konteineriai. Planuojami suoliukai, biotualetai. Parke trasos bus įrengiamos virš žemės - medžiuose, pėsčiųjų takai bus įrengiami naudojant esamus miško takelius, todėl planuojama veikla nesukels dirvožemio taršos ir erozijos. Parke numatomos prevencinės priešgaisrinės apsaugos priemonės, saugos kameros, bus patvirtintos parko saugos taisyklės, įrenginių naudojimo instrukcijos. Parko teikiamos paslaugos kiekvienais metais planuoja plėstis bei keistis, kad būtų pritraukiami vis nauji klientai.

  • Microsoft Word 419 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (5927 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Pramogų parko verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pramogų parko verslo planas. (2015 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pramogu-parko-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 07:11
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo