Pramogų poreikio tyrimas kaimo turizmo sodybose


Įvadas. Kaimo turizmo sodybų Šniūrai, Duobys, Virinta apibūdinimas. Pramogos organizuojamos kitose Lietuvos ir užsienio kaimo turizmo sodybose. Svečių nuomonės tyrimas pramogų poreikiui nustatyti Šniūrai, Duobys, Virinta kaimo turizmo sodybose. Išvados. Literatūros šaltiniai. Priedai. Anketinės apklausos klausimynas.


Interneto šaltinių analizė, atlikta siekiant apibūdinti kaimo turizmo sodybas Šniūrai, Duobys, Virinta ir aptarti pramogas, organizuojamas kitose sodybose

Atlikta svečių atsiliepimų analizė, kuria siekiama ištirti pramogų poreikį Šniūrai, Duobys, Virinta kaimo turizmo sodybose.

Sąskrydžiai - Sodybos teritorija - 3 ha, todėl tai yra puiki vieta rengti sąskrydžiams.

Maitinimas - Užsakius iš anksto, kavinė "Zodiakas Plius" paruošia šventinį stalą, kuris tikrai neapvilia.

Maitinimas netoliese - Netoliese (3 km), įsūkurusi kavinė "Vilkasalė" ir "Cepelinų gryčią" į kurią galima nuplaukti valtimi ar baidare.

Apgyvendinimas: Miegamų vietų - 58, galimos pristatomos papildomai lovos. Vietų šventėms salėje - iki 70. Vietų be nakvynės - 120. Numerių – 10. Pastatų apgyvendinimui - 5. Visos sodybos nuomos kaina yra sutartinė. Kaina priklauso nuo konkrečios datos, nuo žmonių skaičiaus, teikiamų paslaugų kiekio. Nuolaidos visos sodybos nuomai taikomos darbo dienomis, penktadienį-šeštadienį, ne sezono metu, žemojo sezono metu (balandis, iki gegužės vidurio, nuo rugsėjo antros pusės, spalis).; Klėties, vasarnamių, kambarių nuoma poilsiui: Vietos kaina asmeniui nuo 12 eurų/nakvynei. Klėties kaina nuo 70 eurų/nakvynei.; Vasarnamio kaina nuo 35 eurų/nakvynei. Nuolaidos taip pat taikomos darbo dienomis ir daugiau nei 2 nakvynėms.

Pramogos patalpoje: Karaoke - tik pagrindiniame name, užsakius visą sodybą ar visą pagrindinį namą - nemokamai.; Stalo žaidimai (įvairūs) - už papildomą sutartinį mokestį; Pianinas - nemokamai.

Apibendrinus visas tris kaimo turizmo sodybas Šniūrai, Virinta, Duobys galima pastebėti, jog visos sodybos suteikia galimybę apsistovi gausiai žmonių kompanijai. Visose kaimo turizmo sodybose vyrauja aktyvus poilsis: žvejyba, baidarių ir valčių nuoma, lauko žaidimai (krepšinis, tinklinis) ir kitos įvairios pramogos kurios yra suteikiamos ir sodybų patalpose. Taip pat visose sodybose yra rengiami įvairūs grupiniai užsiėmimai, sąskrydžiai, organizuojamos įvairios šventės: gimtadieniai, mergvakariai, vestuvės. Kiekvienas sodybos lankytojas, norintis atsipalaiduoti ar aktyviai praleisti laiką, gali rasti užsiėmimų pagal savo poreikį.

Dviračiai - puikus būdas iš naujo atrasti gražias apylinkes, pasigrožėti Lietuvos gamta. Neišdildomi įspūdžiai ir sielai atgaiva garantuota. Taip pat mėgautis šia pramoga galima ir užsienio kaimo turizmo sodybose ir pažinti naujas vietas, apylinkes. Ši pramoga yra suteikiama Latvijos kaimo turizmo sodyboje „Dzeni“, taip pat Danijos kaimo turizmo sodybose ,, Grethelund“ ir ,, Glædegården“.

Apibendrinus pramogas organizuojamas kitose Lietuvos ir užsienio kaimo turizmo sodybose, galima teigti, jog yra gausybė įvairių pramogų, kurias būtų galima priderinti ir analizuojamose kaimo turizmo sodybose ur taip pritraukti dar daugiau lankytojų. Tokios pramogos kaip biliardas, mini golfas, batutas labiau vyrauja Lietuvoje, o jodinėjimas, ekskursijos arba pamokos apie vietos kultūra yra labiau paplitę užsienio kaimo turizmo sodybose.

SVEČIŲ NUOMONĖS TYRIMAS PRAMOGŲ POREIKIUI NUSTATYTI ŠNIŪRAI, DUOBYS, VIRINTA KAIMO TURIZMO SODYBOSE

Analizuojant kaimo turizmo sodybų pramogų poreikį, atlikau anketinę respondentų apklausą apklausa.lt svetainėje, apklausiau žmones kurie lankėsi visose tiriamose kaimo turizmo sodybose. Apklausos tikslas buvo  nustatyti pramogų poreikį Šniūrai, Duobys ir Virinta kaimo turizmo sodybose. Anketinėje apklausoje dalyvavo 11 asmenų, kurie yra apsilankę kaimo turizmo sodybose. Respondentų amžius buvo įvairus: 5 asmenų amžius buvo 29-35 metai (45,5%), 2 asmenų amžius 36- 40 (18,2%) ir 4 asmenys 41< (36,4%).

  • Microsoft Word 11877 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (4136 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Pramogų poreikio tyrimas kaimo turizmo sodybose
    10 - 3 balsai (-ų)
Pramogų poreikio tyrimas kaimo turizmo sodybose. (2019 m. Spalio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/pramogu-poreikio-tyrimas-kaimo-turizmo-sodybose.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 09:11
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo