Pramonės organizacijos kursinis


Paslaugų sferos, kuriai priklauso įmonė, apibūdinimas. Įmonės charakteristika. Įmonės veiklos pobūdis, dydis ir vieta. Išorės aplinkos analizė. Netiesioginio poveikio aplinkos veiksniai. Tiesioginio poveikio aplinkos veiksniai. Ssgg analizė. Produktų ir paslaugų asortimentas. Įmonės produktų ir paslaugų vartotojų charakteristika. Veiklos procesų organizavimas. Pagrindinių veiklos procesų charakteristika ir eiga. Įrenginiai, įranga, įrankiai, jų charakteristikos, pajėgumai, poreikis. Reikalingos patalpos, padalinių ir darbo vietų išdėstymas erdvėje. Veiklos organizavimas laike darbo laikas, darbo grafikai/pamainumas, gamybos ciklas. Pagalbinių ir aptarnavimo procesų organizavimas. Aprūpinimo/tiekimo organizavimas. Sandėliavimas. Vidaus transporto organizavimas. Kokybės kontrolė. Personalo organizavimas ir valdymo struktūros parinkimas. Darbuotojų skaičius, paieška ir atranka. Organizacijos struktūriniai padaliniai, organizacinė valdymo struktūra. Darbo organizavimas. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Pasirinktos darbo vietos darbo proceso sistema. Darbo objektai, darbo priemonės, informacija. Darbo vietos įrengimas ir išplanavimas. Darbo vietos aptarnavimas ir priežiūra aprūpinimas reikalingais ištekliais švaros ir tvarkos palaikymas. Darbo sąlygos psichofiziologiniai veiksniai sanitariniai-higieniniai veiksniai socialiniai psichologiniai ir estetiniai veiksniai. Darbo normavimas. Atlyginimo už darbą organizavimas. Darbo užmokesčio dydį lemiantys veiksniai. Darbo užmokestis šakos ir šalies kontekste. Darbo apmokėjimo sistema. Taikomos darbo apmokėjimo formos. Premijavimo sistema. Materialinis nepiniginis darbuotojų skatinimas. Moralinis darbuotojų skatinimas. Išvados. Studentų indėlis į darbą. Literatūra.

Pagal 21-ąjį užduoties variantą, šiame darbe aprašysime gėlių salono veiklos organizavimą. Nusprendėme pasirinkti išgalvotą gėlių saloną, kuriam patys sukursime pavadinimą, savo nuožiūra parinksime vietą ir kitas charakteristikas.

Remiantis Lietuvos Statistikos Departamento duomenimis, matome, kad didmeninės ir mažmeninės prekybos sektorius yra vienas iš sparčiausiai po finansų krizės atsigavusių verslo sektorių. Nors 2011 metais dar nebuvo pasiektas 2008-ųjų metų lygis, tačiau buvo užfiksuotas spartus augimas tiek apyvartos, tiek įmonių bei darbuotojų skaičiaus, tiek ir pelningą veiklą vykdančių įmonių dalies atžvilgiu. Todėl darome prielaidą, kad šis sektorius turi potencialo ir toliau augti.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 86 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (7283 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintariukas
  • Pramonės organizacijos kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Pramonės organizacijos kursinis. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pramones-organizacijos-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 19:02
×