Pramones organizavimas klausimai - atsakymai


Pramones organizacija namu darbas. Pramones organizavimas kursinis. Pramones organizavimas konspektas. Pramones revoliucija 9 klasei atsakymai pratybu. Pramones organizacijos namu darbas. Pramones organizacija spera. Kas yra pramones organizavimas. Pramones organizacijos spera. Pramones organizacijos konspektai.

1. Kaip galima apibūdinti organizaciją? 1. Organizacija – tai grupė žmonių, kartu dirbančių tam tikroje struktūroje, stengiantis pasiekti užsibrėžtą tikslą, tam tikrų tikslų visuma ir kurią sudaro 2 ar daugiau žmonių

Organizacija – tai grupė žmonių, kartu dirbančių tam tikroje struktūroje, stengiantis pasiekti užsibrėžtą tikslą, tam tikrų tikslų visuma ir. Tikslas – tai būsena, kurią organizacija stengiasi pasiekti. Organizacijos tikslai yra jos veiklos orientyras ir vertinimo kriterijus. Tikslai formuojami derinant individualius ir grupinius interesus. Organizacijos tikslus sąlygoja ir išorės veiksniai (tiekėjai, pirkėjai, visuomenė). Įmonės tikslai skirstomi i grupes: ekonominiai ir socialiniai. Laiko įgyvendinimo atžvilgiu tikslai skirstomi: strateginiai-ilgalaikiai. Valdymas – sąmoningas ir nuolatinis organizacijos formos palaikymas . Valdymo procesas – taisisteminis organizacijos narių darbo planavimas, vadovavimas ir kontrolė, bei visų kitų organizacijos išteklių naudojimas, siekiant užsibrėžtų organizacijos tikslų. Valdymas kaip procesas – tai kai vadovas\i nepaisant jų sugebėjimų i. Organizavimas – toks darbo, valdžios ir išteklių paskirstymo tarp organizacijos narių ir jų suderinimo procesas, kuris leidžia jiems pasiekti organizacijos tikslus.

Organizavimas nustatytiems tikslams pasiekti reikalingos sistemos sukūrimas. Svarbiausias organizavimo uždavinys – n. Valdymas – tai pagrindinė veikla, nuo kurios priklauso, ar gerai organizacijos tarnauja žmonėms, kuriems daro įtaką. Visos organizacijos turi asmenis, atsakingus už tai, kad būtų pasiektas tikslas, tai vadovai. Nuo organizacijos vadovų labai daug priklauso, kaip sėkmingai organizacija pasieks savo tikslus ir įvykdys socialinius įsipareigojimus.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (6686 žodžiai)
  • Emilija
  • Pramones organizavimas klausimai - atsakymai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pramones organizavimas klausimai - atsakymai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pramones-organizavimas-klausimai-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:51
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo