Prancūzmetis Lietuvoje


"Prancūzmetis Lietuvoje". Kiek Napoleono karių mirė Vilniuje ir Vilniaus apskrityje? 80000 tūkstančių karių iš jų 40000 Vilniuje. Ats. Įvardyk Napoleono kariomėnės mirties priežastis. Šaltas klimatas, gruodį siekė iki – 30 °C. Kaip vadinosi laikotarpis 1812 m. prasidėjęs birželio pabaigoje ir pasibaigęs gruodžio pradžioje? Vadinamas Prancūzmečių. Kada prasidėjo Napoleono armijos traukimasis iš Rusijos? 1812 m. spalio mėn. Kam imperatorius Napoleonas paliko vadovauti savo armiją? Maršalui Miuratui. Kada Napoleono armija grįžo į Vilnių? Lapkričio 24 d. Kodėl Napoleono strateginiuose planuose Vilnius buvo sėjamas su tam tikru išsigelbėjamų? Nes Vilnius buvo įtvirtintas miestas, buvo sukaupta didžiulės maisto atsargos, amunicijos ir ginklų sandeliai. Kodėl archeologai statydavo lentas ant padangų? Nes ten buvo lavoninas ir per ji negalima vaikščioti. Kokie daiktai buvo randami be ieškojant griaučius? Žiedai, peiliai, sagos, kulkos ir t. t. Kam skirtas paminklas Vilniuje Antakalnio kapinėse? Napoleono armijos kariams.

Šaltas klimatas, gruodį siekė iki – 30 °C. 2. Uniformose buvo utėlių. Utėlės buvo infekuotos ir buvo ligų pernešėjos 3. Kareiviai sirgo įvairiomis lygomis, kaip apkasų šiltine, dėmėtąja šiltine.

Kada prasidėjo Napoleono armijos traukimasis iš Rusijos?

Kokie daiktai buvo randami be ieškojant griaučius?

  • MS PowerPoint 745 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (206 žodžiai)
  • Momo132856
  • Prancūzmetis Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Prancūzmetis Lietuvoje. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/prancuzmetis-lietuvoje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 15:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo