Pranešimas Informacijos pristatymas ir sklaida


Pranešimas. Vilnius. Informacijos pristatymas ir sklaida. Tikslas Patraukliai ir tinkamai pateikti pranešimo idėją. Problema. Uždaviniai. Išmokyti, kaip taisyklingai pasirengti ir perskaityti pranešimą. Išmokyti, kaip tinkamai parengti padalomą medžiagą. Pranešimo struktūra. Pranešimo pavadinimas, įvadas, tyrimo metodika, tyrimo rezultatai, išvados. Įvade reikėtų paminėti. Kokią problemą analizuoju, kokią hipotezę iškeliu. Tyrimo metodikos skiltyje pateikti. Kas dalyvavo atliktame tyrime? Kokie metodai taikomi tyrimui atlikti. Pagrindinių minčių išdėstymo struktūros. Chronologinė struktūra. Erdvinė struktūra. Kategorinė (teminė) struktūra. Pranešėjo įvaizdis. Apranga Oficiali, tvarkinga, tinkanti pasirodyti prieš auditoriją. Pranešimo rengimo eiga. Patrauklus pateikčių fonas. Informacija išdėstoma trumpai ir aiškiai. Išdalinama padalomoji medžiaga kiekvienam klausytojui. Pranešimo apibendrinimas. Susieti problemą su pagrindine pranešimo mintimi arba idėja. Naudoti šaltiniai. Zarevskis D.

Išmokyti, kaip taisyklingai pasirengti ir perskaityti pranešimą. Išmokyti teisingai pasirinkti pristatymo vietą ir laiką. Išmokyti, kaip geriau surasti reikalingas vaizdo ir garso priemones, skirtas pristatymui.

Išmokyti, kaip tinkamai parengti padalomą medžiagą. Nurodyti šaltinius, kur papildomai būtų galima rasti informacijos apie pranešimo ruošimą.

Kokią problemą analizuoju, kokią hipotezę iškeliu, koks tyrimo tikslas bei uždaviniai, koks tyrimo objektas, kokios gali būti tyrimo rezultatų praktinio pritaikymo galimybės?

Chronologinė struktūra. Erdvinė struktūra. Kategorinė (teminė) struktūra. Priežasties ir pasekmės struktūra. Problemos ir sprendimo struktūra. Palyginimo ir kontrasto struktūra. Išimties struktūra.

Apranga: Oficiali, tvarkinga, tinkanti pasirodyti prieš auditoriją. Tinkamas elgesys. Kalbos kultūra. Sukuriama šilta bendravimo su auditorija atmosfera.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 60 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (303 žodžiai)
  • Jolanta
  • Pranešimas Informacijos pristatymas ir sklaida
    10 - 3 balsai (-ų)
Pranešimas Informacijos pristatymas ir sklaida. (2014 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pranesimas-informacijos-pristatymas-ir-sklaida.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:28
×