Pranešimas spaudai pavyzdys


Pranešimas spaudai pavyzdys.


Taigi norint įsiaiškinti komunikacijos svarbą pedagogui pirmiausia įsiaiškinkime, kas yra komunikacija, nes manau nevisi žino. Taigi komunikacija - Komunikacija (lot. Communication – pranešimas, suteikimas; iš communico – darau bendrą, bendrauju) yra apibrėžiama, kaip keitimasis informaciniai ženklais (kalba, gestais, mimika, judesiai ir kt). Tai savotiškas mechanizmas, kurio dėka egzistuoja ir vystosi visuomenė. Sužinoję, ką reiškia šis žodis matome, kaip plačiai komunikacija naudojama, ir kokia ji mums yra svarbi bendraujant, sakant kalbas, vedant renginius, keliaujant ir t.t.

Na, aš plačiau pakalbėsiu apie komunikacijos svarbą pedagogo profesijoje. Taigi komunikacijos tikslas – ugdyti pedagoginio komunikavimo kompetencija ir atskleisti verbalinio (retorinio) bendravimo svarbą. Pedagogui padeda geriau supras save ir kitą žmogų išgyvenamų jausmų ir patiriamų poreikių kontekste, lengviau suras sprendimą sudėtingose pedagoginėse ar konfliktinėse situacijose, suprasti pedagoginio takto, pedagoginio autoriteto svarbą bendraujant su ugdytiniais; žinoti ir suprasti rengiamos kalboms etapus bei kalbos struktūrą. O tai yra labai svarbu dirbant tokį darbą. Taip pat vėliau pedagogai, vadovaujasi teisingai įsisavintomis pedagoginio komunikavimo mokslo sąvokomis identifikuoti įvairius pedagoginio komunikavimo procesus pamokoje bei bendraujant su kolegomis, moka kontroliuoti savo kalbėseną ir elgesį, geba greičiau pasirinkti teisingą sprendimą konfliktinėse situacijose bei geba lengviau kontaktuoti ne tik su visais ugdytiniais, bet ir su problemiškais mokiniais.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (883 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Pranešimas spaudai pavyzdys
    10 - 3 balsai (-ų)
Pranešimas spaudai pavyzdys. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/pranesimas-spaudai-pavyzdys.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 08:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!