Pranešimo analizė


Įvadas. Verbalinė komunikacija. Neverbalinė komunikacija. Išvados. Literatūros sąrašas.


Mūsų gyvenimas yra neatsiejamas nuo bendravimo. Kiekvienas augdamas susiduria su skirtingomis situacijomis, kuriose reikia suvokti ne tik ką pašnekovas sako garsiai, bet ką jis nori pasakyti ir savo kūno kalba. Ypatingai asmenims, pasirinkusiems specialybes, kuriose reikia mokėti įtikinėti klientus nusipirkti tam tikrą prekę, ar palenkti investuotojus į savo pusę, neverbalinės komunikacijos žinios labai praverčia. Jas gilinti padeda įvairios analizės, pavyzdžiui pranešimo – jį nagrinėjat galima atidžiau atkreipti dėmesį į pranešėjo žodinę kalbą ir kaip ji siejasi su jo kūno kalba.

Pranešimas, pavadinimu „Neuromarketingas internete“, buvo pristatytas „LiMA“ valdybos pirmininko ir „BPN LIETUVA“ vadovo Lino Šiautkulio, „LOGIN“ konferencijoje.

Šis seminaras yra orientuotas į žmones, dirbančius marketingo ir verslo sferoje – arba šiomis sritimis besidominančius. Atkreipiant dėmesį į amžių, galima teigti, kad pranešėjas labiau orientuotas į jaunesnės kartos klausytojus. Apie tai galima spręsti iš jo kalbėjimo manieros ir nuolatinio žargono bei angliškų žodžių vartojimo.

Pagrindinė pranešimo mintis – kaip veikia mūsų pasąmonė renkantis prekę ir kaip marketingo specialistai tuo manipuliuoja. Šią temą pranešėjas pristato paprastai, naudodamasis eiliniam žmogui suprantamais pavyzdžiais, įterpdamas taiklius juokelius bei emocingą kalbą. Toks pranešimo pristatymo stilius idealiai tinka jaunajai kartai: studentams, moksleiviams, kadangi familiari pranešėjo kalbėjimo maniera verčia jaustis taip, tarsi klausytum draugo pasakojimo ir taip daug lengviau įsisavinama informacija nei skaitant vadovėlį. Žinoma, toks stilius galbūt patiktų ir vyresnio amžiaus klausytojams, bet greičiausiai tik jaunimo kultūrai labiau prijaučiantiems, nes pranešėjo kalba stokojo formalumo.

  • Komunikacijos Referatas
  • Microsoft Word 7620 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1336 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mintare
  • Pranešimo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pranešimo analizė. (2017 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pranesimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:09
×