Prasmingas gyvenimas


Pamąstymai apie prasmingą gyvenimą. Robinas Šarma. Žymiausia knyga. Dvasinė gerovė ir materialinė gerovė. Paulo Coelho. Valdyk savo protą. Siek savo tikslo. Praktikuokis kasdien. Gyvenk drausmingai. Tausok savo laiką. Nesavanaudiškai tarnauk kitiems. Brangink dabartį. Naudoti šaltiniai.

Vienas vienuolis kartą pasakė: “ Dienas naktis praleidžiu šventykloje, gyvenu asketišką, bet prasmingą gyvenimą. Dalinuosi įžvalgomis su visais, ateinančiais pasimelsti. Tarnauju vargšams. Aš ne šventikas, o tiesiog žmogus, atradęs savo sielą.” Kiekvienas žmogus turi suvokti šio pasaulio vertę bei atrasti save, suprasti, kad kiekvienas atsitiktinumas turi savo tikslą ir kad iš kiekvienos nesėkmės galima pasimokyti. Turėtume suprasti, kad laikinos asmeninės, profesinės ar net dvasinės krizės yra būtinos, nes kitaip asmenybė netobulės. Sunkumai skatina dvasią augti ir kartu kurti save. Niekada nereikia krimstis dėl praeities, dabar egzistuoja tik dabartis, kuri ir yra mūsų skatinamasis variklis tobulėti, augti bei pažinti įvairias gyvenimo tiesas. Norint pasiekti laimę, sėkmę ir laisvę savo gyvenime, turi išmokti žvelgti į pasaulį kitaip. Atidžiai stebėdamas tai, kas dedasi aplink tave, gali surasti ramybę savyje. Suradęs vidinę ramybę savyje, galėsi aplink save pamatyti daugiau, nei matei anksčiau. Mums yra duota pasiekti šiuos tris (laimę, sėkmę ir laisvę) tokius panašius ir kartu tokius skirtingus dalykus Išorinė sėkmė nieko nereiškia, kol nepasieki vidinės, dvasinės sėkmės. Dvasinė gerovė ir materialinė gerovė – du visiškai skirtingi dalykai.

  • Filosofija Refleksija
  • Microsoft Word 152 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (834 žodžiai)
  • Laima
  • Prasmingas gyvenimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Prasmingas gyvenimas. (2013 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/prasmingas-gyvenimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:42
×