Prasmingų ir neprasmingų žodžių nustatymos eksperimentas


Psichologijos laboratorinis darbas. Prasmingų ir neprasmingų žodžių nustatymos eksperimentas. Teorinė prasmė. Tikslas. Sąlygos. Rezultatai. Išvados.


Pirmame atvejyje matoma, kad reakcijos greitis į prasmingus žodžius, kai prieš juos atsirasdavo jiems artimas žodis yra iš tiesu greitesnis (nes jie yra pažįstami ir turi prasmę), o reakcija I ne žodžius buvo lėčiausia. Pagal klaidų skaičių prasmiguose žodžiuose jų buvo mažiau.

Antrame atvejyje matoma, kad reakcijos greitis į prasmingus-pozityvius žodžius kai prieš juos atsirasdavo patrauklių veidų nuotraukos irgi yra greičiausia, taip pat čia buvo padaryta mažiausiai klaidų.

Trečiame atvejyje matoma, kad reakcijos greitis į ne prasmingus-pozityvius žodžius kai prieš juos atsirasdavo ne patrauklių veidų nuotraukos, taip pat yra greičiausia.

Šie domenys įrodo, kad teorija yra teisinga.

Prasmingų ir neprasmingų žodžių nustatymos eksperimentas. (2014 m. Rugsėjo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/prasmingu-ir-neprasmingu-zodziu-nustatymos-eksperimentas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:51