Pratimai psichologiniam atsparumui ugdyti


Įvadas. „ar sunku pasakyti „ne“? „. „kas man padeda jaustis geriau? ". „Už ir prieš“. „kiek pinigų išleidžiama cigaretėms? “. „Rūkančiųjų ir nerūkančiųjų pasaulis“. “kaip turi pasielgti jolanta? “. „pirmiausia – apsvarstyk! “. „mūsų mokykla – be narkotikų“. „nežinojau, kad sergu". „LPI ratas“. „rizikingo elgesio pasekmės“. „ka pasirinkti? „kur kreiptis pagalbos? “. „lpi gydymas“. „Ką galvoji apie ŽIV ir AIDS? “. „Kokia tavo nuomonė? “. „Teiginiai apie LPI“. Kaip pasakyti „NE"? Sprendimu medis. Parašiutas. Lytiškumo samprata mūsų kultūroje. „Neigiamų nuostatų priežastys“. „Japoniškas „NE“. „Aš nusprendžiau“. „Ką turi daryti? “. Literatūra.

Dažnai patenkame į tokias situacijas kai nemokame pasakyti ne, bet bandome kaip nors kitaip išsisukti iš esamos situacijos, pvz. nenoriu bendrauti su tam tikru žmogumi, tačiau jis visada mane kviečia kur nors eiti, visada bando atrasti progą mane pamatyti. Mes neišdrįstame pasakyti: atsiprašau, bet aš nenoriu su tavimi susitikti, nes man nepriimtinos tavo požiūris į gyvenimą, skiriasi mūsų gyvenimo vertybės (aš mėgstu ramų gyvenimą, o tu visada nori veiksmo).

Mes tiesiog bandome pabėgti nuo atsakymo, dažniausiai pasakome aš neturiu laiko, arba ignoruojame žmogų, kol jis pats supranta, kad yra nepageidaujamas. Kodėl mes taip elgiamės? Uždavus šį klausimą susilaukiam atsakymo, nenoriu skaudinti žmogaus, bet ar palikdami žmogų nežinioje jo labiau neskaudiname?

Būtent todėl į savo aplankalą mes įtraukėme pratimus / žaidimus, mokančius paauglius tam tikrose situacijose pasakyti NE nejaučiant kaltės jausmo

  • Psichologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 103 KB
  • 2013 m.
  • 35 puslapiai (8811 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Pratimai psichologiniam atsparumui ugdyti
    10 - 3 balsai (-ų)
Pratimai psichologiniam atsparumui ugdyti. (2013 m. Rugpjūčio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pratimai-psichologiniam-atsparumui-ugdyti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:08
×