Mikroekonomikos praktikos darbas Nr 1


Vidutiniai fiksuotieji kastai. Ribini kapitalo produkta. Ms word praktinis darbas nr1. Įmonė, realizavusi produktą, gavo 10 mln. litų bendro pelno. Gamybos fiksuotieji ir vidutiniai fiksuotieji kastai. Ribinis darbo produktas uždaviniai. Mikroekonomikos uždaviniai vartotojo elgsena. Mikroekonomikos uzdaviniu sprendimas. Mikroekonomikos referato temos. Pratybos kapitalo kaina.

1. Jono savaitės pajamos 300 lt. Visas jas išleidžia maistui ir pasilinksminimams. Nubraižykite Jono biudžeto liniją, jei maisto vienetas kainuoja 15 lt, o pasilinksminimų vienetas – 30 lt. Kaip pasikeis biudžeto linija sumažėjus pajamoms? tarkime, kad Jonas visas savo pajamas išleidžia alui ir picai. Paskutinės picos ribinis naudingumas lygus.

Jono savaitės pajamos 300 lt. Kaip pasikeis biudžeto linija sumažėjus pajamoms?.

Tarkime, kad jonas visas savo pajamas išleidžia alui ir picai. Paskutinės picos ribinis naudingumas lygus 10, o paskutinio alaus butelio –. Alaus butelio kaina lt. Jei jonas maksimizuoja bendrąjį naudingumą, tai kam bus lygi picos kaina?.

Pateikti duomenys apie tai, kaip asta vertina skirtingus suknelių kiekius, taip pat bendros išlaidos suknelėįmonės valdytojas apskaičiavo, kad ribinis darbo produktas yra gamybos vienetai per mėnesį, o ribinis kapitalo produktas – 10 vienetų per mėnesį. Kam lygi kapitalo pakeitimo darbįmonė, realizavusi produktą, gavo 10 mln. Litų bendrojo pelno. Gamybos procese įmonė patyrė mln. Litų kaštus. Raskite įmonės normalųjį pelną ir ekonominius kaštus, jei žinoma, kad įmonė gavo 6,6 mln. Litų ekonominį pelną.

įmonės gamybos apimtis – 60 vnt. , gamybos vidutiniai kintamieji kaštai yra 40 lt, fiksuotieji kaštai – 600 lt. Kokia produkto kaina?.

Gamybos apimtis – 80 vnt. , vidutiniai kintamieji kaštai – 50 lt, gaminio savikaina – 80 lt. Kokie produkto gamybos fiksuotieji ir vidutiniai fiksuotieji kaštai?.

Tarkime, jonas ruošiasi atidaryti mažą diržų parduotuvę. Kad pradėtų šį verslą, jonas turi investuoti savo santaupas, kurios lygios 20000 lt. Šiuos pinigus jis gali padėti į banką, esant 10 proc. Palūkanų normai. Jis tikisi, kad per metus parduos 3000 diržų po 10 lt už kiekvieną. Tiekėjui jis mokės po lt už kiekvieną diržą. Be to jam reikės samdyti vieną pardavėją, kuriam jis turės mokėti 14000 lt darbo užmokesčio per metus.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (792 žodžiai)
  • Sandra
  • Mikroekonomikos praktikos darbas Nr 1
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mikroekonomikos praktikos darbas Nr 1. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pratybos-mikroek.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 12:46
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo