Prekės analizė Šokoladas


Įvadas. Prekė. Pieninio šokolado su lazdyno riešutais „pergalė“ prekės analizė pagal marketingo komplekso elementus. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

2. PIENINIO ŠOKOLADO SU LAZDYNO RIEŠUTAIS „PERGALĖ“ PREKĖS ANALIZĖ PAGAL MARKETINGO KOMPLEKSO ELEMENTUS

Prekinis prekės vardas yra PIENINIS ŠOKOLADAS „PERGALĖ“ SU SVEIKAIS LAZDYNŲ RIEŠUTAIS. Pakuotės prekinis ženklas yra baltos spalvos su truputi žalios spalvos ir nedideliu kvadračiuku kuris yra raudonos spalvos ant kurio yra nupieštas kavos puodelis.Simbolis yra kavos puodelis ant raudono kvadračiuko, nes jį galima rasti ant kiekvienos „Pergalės“ šokolado pakuotės ar saldainių.

Šiš šokoladas taip pat turi konkurentų kaip ir bet kuri kita prekė.Konkurentas yra „Karūna“ pieninis šokoladas su lazdyno riešutais bei „Kalev“ pieninis šokoladas su lazdynų riešutais. „Karūna“ šokolado kaina yra tokia pati kaip ir „Pergalės“ šokolado tai yra 3.19Lt, o „Kalev“ šokoladas yra brangenis ir jis kainuoja 3.29Lt. Kainų skirtumas palyginus šias prekes yra labai nedidelis, o su „Karūnos“ šokoladu kaina yra vienoda. Nuo kainos taip pat labai daug kas priklauso, nes jei kaina būtu didelė tai ir paklausa būtu mažesnė. Šiuo metu palyginus su konkurentų prekių kainomis - kaina yra vidutiniška, prieinama visiems ir atitinkanti poreikius, savo pavadinimą, skonį bei lūkesčius. Atlikus stebėjima kaina „Pergalės“ šokolado nekito, išliko stabili ir neuvo taikoma jokių akcijų. „Pergalė“ šokoladas buvo paklausa, nes stebėjimo metu matėsi Prekybos Centrų lentynos buvo tuštesnės. Taigi galiu teigti, kad kaina atitinka prekės kokybę.

  • Marketingas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 82 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1445 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Prekės analizė Šokoladas
    10 - 3 balsai (-ų)
Prekės analizė Šokoladas. (2013 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekes-analize-sokoladas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:25
×