Prekės analizė


Medaus tiksline rinka. Įmonės prekės analizė. Parduotuves prekiu linijos. Asortimento plotis ir gylis. Tikslines rinkos analize. Asortimento gylis ir plotis. Skonio prekiu referatas. Prekiu kainu analize. Prekių asortimento tobulinimo galimybės. Parduotuves prekiu linija.

Pasirinktos prekės analizė. Prekės įvardijimas. Prekės pristatymas. Tikslinė rinka. Sąvokos ir jų apibūdinimai. Prekių asortimentas. Prekių grupė (linija). Prekių asortimento gylys. Prekių asortimento plotis. Prekių gyvavimo ciklo stadijos. Prekių kainų nustatymą įtakojantys veiksniai. Parduotuvės (skyrius), kur prekiaujama nagrinėjama preke. Prekių išdėstymas. Prekių linijos asortimente (asortimento plotis). Prekės asortimento gylis. Potencialūs konkurentai. Prekės kainos palyginimas su konkurentų kainomis. Sąvokos ir jų apibūdinimai. Prekės reklama. Platesnė produkto reklamos analizė. Literatūra. Priedai.

Medus – tai gamtos dovana, kurią ne kiekvienas žmogus įvertina taip kaip reikėtų. Yra gana nemažai medaus rūšių ir kiekviena rūšis – savita ir labai naudinga. Jau nuo gilios senovės žinoma apie medaus neįkainojamą vertę žmogaus organizmui. Jis ilgina žmogaus gyvenimą, slopina skausmą ir malšina troškulį. Medus turi didelę reikšmę organizmo jėgų palaikymui ir stiprinimui bei gydant įvairiausiais ligas. Natūralūs vitaminai esantys meduje daug efektyviau veikia organizmą nei sintetiniai. Juos organizmas geriau pasisavina. Medus naudojamas ne tik maistui, bet ir vaistams bei kosmetikai.

šiame darbe nagrinėsime grikių medų, kuris parduodamas iki parduotuvių tinkle ir su iki gurmanai ženklu. iki gurmanai – tai išskirtiniai, aukščiausios kokybės maisto produktai, skirti vertinantiems.

Originalų ir gerą skonį. Profesionalūs virtuvės meistrai juos ruošia ir tiekia vien tik iki parduotuvių tinklui. iki gurmanų ženklu žymimi gaminiai iš kitų išsiskiria unikaliomis receptūromis, specialiomis gamybos technologijomis ir itin aukšta kokybe. Gaminiai kruopščiai atrenkami, degustuojami ir tikrinami maisto žinovų. Šių produktų gamybos procesą nuolat prižiūri kvalifikuoti iki specialistai, kurie itin reiklūs gaminių ir atliekamo darbo kokybei.

Uab palink , valdanti iki prekybos tinklus, 2005 metais pradėjo vykdyti projektą iki gurmanai . Parduotuvių lentynose atsirado projekto ženklu pažymėtų produktų, kurie iš kitų, kurie išsiskiria unikalia receptūra, specialiomis gamyaštresnio ir intensyvesnio skonio, ryškesnio savo sodria tamsesne spalva, grikių medus išsiskiria iš visų kitų. Surinktas panevėžio ir anykščių apylinkių laukuose jis yra natūralus ir gausus organizmui naudingų medžiagų bei mikroelementų, o mėgstantiems smaguriauti gali būti puikus išraiškingo skonio desertas.

Grikių medus – tamsus, rausvas arba beveik rudas, aštraus skonio bei kvapo. Jis turi daugiau geležies ir baltymų, todėl vartojamas nuo mažakraujystės, švelnina vaikų brendimo metu atsirandančius augimo skausmus, ramina nervų sistemą, stiprina organizmą.

Medus parduodamas stikliniuose indeliuose, kuriuose telpa 500 g medaus. Grikių medaus kaina – 11,99 lt.

Indelis yra patrauklus ir patogus, nes galima panaudoti ne vieną kartą. Patogus indelio uždmedus – specifinė prekė. Šiuo verslu šalyje užsiima nedidelė dalis įmonių, nes tai nėra populiari prekė. Kuo toliau tuo prastėja visuomenės požiūris į gamtą. Aplinka tampa vis labiau teršiama, o tai kenkia gamtai.

  • Microsoft Word 420 KB
  • 2011 m.
  • 22 puslapiai (5203 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Prekės analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Prekės analizė. (2011 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekes-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 10:10
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo