Prekės sudėties įgarsinimo įrenginys


Įvadas. Verslo idėja. Produkto inovacijos versle. Verslo idėjos įgyvendinimas – įmonės kūrimas – investicijos. Rinka ir konkurencija. Marketingo planas. Verslo organizavimas. Valdymas ir darbuotojai. Finansų planavimas. Išvados. Literatūra ir naudoti šaltiniai.

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2013 metais yra užfiksuota, kad Lietuvoje yra   52,93%  žmonių, kurių amžius yra 40 metų arba vyresnis. Pagal atliktus tyrimus, daugumai vyresnio amžiaus žmonių, kuriems yra per 40 metų, vystosi toliaregystė, ko pasekoje, žmonėms  sunkiai tampa įžiūrimi smulkūs daiktai, sunku skaityti smulkiu šriftu parašytus tekstus, bei kitus smulkius dalykus. Be to, pastebėta, kad šiais laikais regos sutrikimais skundžiasi  vis jaunesnio amžiaus žmonės.

Šiais technologijos laikais yra išvysta įvairių technologijų padedančių silpnaregiams.  Kompiuteriuose taikomos specialios programos, skirtos išdidinti tekstus, nes maži  tekstai labiau vargina ir gadina akis. Taip pat juose vis labiau pradedama naudoti garso pranešimai.  Naudoti balsu valdoma sistema labai skatina išmaniųjų telefonų išplitimas, kurių pardavimas vis labiau plinta.

Nors išmaniosios technologijos gerina situacija žmonėms turintiems silpnaregystę, tačiau jų vis dar pasigendama viešoje erdvėje,  kur jų buvimas tikrai pagelbėtų daugeliui žmonių.

Verslo idėjos (toliau idėjos) apibūdinimas: PC Maxima įmonei siūloma paslaugų gerinimo idėja, stacionarius kainų nuskaitymo postus pagerinti ir pridėti naują funkciją – nuskanavus prekę stacionarus postas garsiai perskaito prekės aprašymas ir (ar) galiojimo data. Ši funkcija manoma būtų ypač populiari tarp senyvo amžiaus žmonių bei silpnaregių. Tikėtina, kad būtų galima pretenduoti gauti  Europos sąjungos paramos fondų dalinį finansavimą senyvų ir silpnaregių asmenų integracija į visuomenę.

    Analizuojama įmonė – Maxima. Ją pasirinkome bendru sprendimu dėl įmonės stabilumo ir garantuoto projekto finansavimo. Idėjos generavimo būdas nebuvo pasirinktas. Bet mūsų idėjos generavimo būdą galima priskirti prie bendraujančios grupės modelio, nes idėja gimė natūraliai bendraujant grupėje.

    Natūralu, kad ši idėja neturi analogų, todėl konkurentų nėra. Kadangi konkurentų nėra, konkurentų strategijos išklotinės pateikti neįmanoma.

Pasinaudojame “Panaikinti-sumažinti-pakylėti-sukurti" matrica, kuri leidžia įžvelgti, kaip sumažinti sąnaudas konkurentų atžvilgiu, bei kaip padidinti pirkėjui siūlomą vertę ir sukurti naują paklausą. Taip pat galima sistemingai tyrinėti, kaip pertvarkyti pirkėjo suvokiamos vertės elementus alternatyviose pramonės šakose, siekiant pasiūlyti visiškai naują potyrį, bet nedidinti sąnaudų.

Verslo idėjos gyvybingumas: nauda pirkėjui, kaina, sąnaudos, kliūtys ir sprendimai

Norėdami įsitikinti, jog mūsų siūlomas produktas bus inovatyvus, ir sėkmingai prisitaikys rinkoje, pabandėme atsakyti į sau išsikeltus klausimus, kaip kad  kuo mūsų produktas  bus išskirtinis lyginant su jau rinkoje esančiais produktais, bandėme įsivardinti kas rtealiai galėtų pagaminti produktą bei jį įsidiegti ir naudoti, taip pat pačio produkto teigiamą  naudą, bei ateities perspektyvas.

Naujas produktas: Prekių nuskaitymo prietaisui suteikėme naują funkciją, Šis prietaisas perskaito prekės aprašymą ir galiojimo datą. Tai padeda vyresnio amžiaus žmonėms susigaudyti ką perka. Mūsų pateikiamas produktas inovatyvus, taip pat naujas. Konkurentų panašia tema neturime, todėl lyginti neturime su kuo. Rizikos nedaug. Nebent vyresnio amžiaus žmogų bus sunkiau išmokinti naudotis naujomis technologijomis.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 109 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2921 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Prekės sudėties įgarsinimo įrenginys
    10 - 8 balsai (-ų)
Prekės sudėties įgarsinimo įrenginys. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekes-sudeties-igarsinimo-irenginys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 14:08
×