Prekės ženklas


Įvadas. Prekės ženklo samprata. Prekės ženklas - kas tai? Prekės ženklo funkcijos. Prekes ženklo kūrimas. Prekės identifikavimas ir ženkliniams. Prekės ženklų tipai ir klasifikacija. Prekės ženklo kūrimo procesas. Prekės ženklo elementai. Prekės ženklo vardas. Prekės ženklo simbolis. Prekės ženklo spalvos ir dizainas. Prekės ženklo vystymas. Prekės ženklo valdymas. Prekės ženklo vystymas. Prekės ženklas ir įstatymai. Prekės ženklo įstatymo atsiradimas. Ženklo registracija. Prekės ženklo klastojimas. Pasauliniai prekiniai ženklai. Populiariausių 2012m. Prekių ženklų. Išvados. Literatūros sąrašas.

Prekės ženklas jau nuo seno vaidino svarbų vaidmenį tiek pačioje įmonėje, tiek visoje rinkoje. Šiais laikais svarbiausia yra išsiskirti iš kitų kompanijų ir sukurti kažką savito, kas atkreiptų dėmesį tik į tavo prekę. Sparčiai gausėja produktų, kurie labai panašūs savo funkcijomis ir išvaizda, daugėja ir kompanijų, kurios bando kopijuoti garsiausius prekės ženklus, norėdamos sulaukti kuo didesnės sėkmės. Juk geriausi prekių ženklai yra žinomesni ir labiau trokštami, nes jie yra populiarus ir visur atpažįstami. Todėl prekės ženklas vartotojui tampa viena iš svarbiausių prekių atpažinimo priemonių, o įmonei – konkurenciniu pranašumu.

  • Microsoft Word 165 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2497 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Prekės ženklas
    9 - 1 balsai (-ų)
Prekės ženklas. (2014 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekes-zenklas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 09:12
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo