Prekės ženklo sandara ir paskirtis


Įvadas. Prekės ženklo funkcijos. Prekės identifikavimas ir ženklinimas. Prekės ženklo funkcijos. Prekės ženklo aspektai ir paskirtis. Ženklo aspektai. Prekės ženklo paskirtis. Išvados. Praktinė dalis. Modifikuojamo produkto unikalumas. Vartotojų segmentai. Modifikuojamo produkto pristatymas. Produkto įvedimo į rinką strategija. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas: Apibūdinti prekės sandara ir paskirtį bei jos funkcijas.

Darbo uždavinys: Išanalizuoti naujos modifikuojamos prekės sandarą ir paskirtį, vartotojų segmentavimą, ir naujos prekės įėjimą į rinką.

Prekės ar paslaugos identifikavimas – tai marketingo priemonėmis atliekamas prekės ar paslaugos išskyrimas iš konkuruojančių prekių ar paslaugų.

Žodžiai, asmenų pavardės, vardai, meniniai pseudonimai, juridinių asmenų pavadinimai ir šūkiai;

Kita vertus, prekės ženklas plėtojamas per prekės identifikavimą įvaizdžio vartotojams sukūrimą, prekės identifikavimas susideda iš prekei priskiriamų vertybių ir savybių komplekso plėtimo ir palaikymo, siekiant jį padaryti savitą, išskiriantį iš kitų, tinkamą ir patrauklų vartotojams, prekės identifikavimas yra rinkodaros priemonėmis atliekamas prekės išskyrimas iš konkuruojančių prekių. Taigi, kalbant apie prekių ženklus, svarbu tvirtai laikytis kūrybiškumo ir nepersistengti su perteikiamu pranešimu. Be to, kai kuriais atvejais prekės ženklą reikia keisti arba jo atsisakyti, tačiau tai ilgas ir brangus procesas.

Mūsų modifikuojama prekė –skėtis. Tai prekė, kuri “spinduliuos” unikalumu, nes prekės vaizdas išties neįprastas ir įspūdingas. Ši idėja mums kilo tada, kai supratome, jog būtų nuostabu išsaugoti sausus drabužius bei išlaikyti gerą nuotaiką esant blogam orui. Tad mūsų įmonei bus naudinga reklamuoti ir į rinką paleisti itin orginalaus dizaino skėtį. Kita vertus šis produktas pasižymi ne tik savo neįprastu įvaizdžiu, bet ir patogumu. Skėtis suteikia vartotojui komfortą lietingą dieną neapsitaškyti drabužių, kadangi yra pritvirtinta permatoma neperšlampanti medžiaga, kurią segtukų pagalba galima nuleisti arba prisegti prie skėčio viršaus. Taip pat mūsų skėtis unikalus tuo, kad yra specialus laikiklis, kurį pritvirtinus prie peties atsilaisvina abi rankos ir jūs galite nevaržomai užsiimti kita jums norima veikla. Dar viena naujovė ta, kad skėtyje bus įmontuotas oro termometras, kuris visada rodys kokia yra temperatūra bei kaip gali keistis oras.Ir galiausiai mūsų skėtyje bus įmontuota lemputė leidžianti tamsaus paros metu esant blogam matomumui ją įjungti ir taip ji apšvies kelią einant. Vartotojui bus pateikta originali, patogi, bei neįprasta prekė rinkoje.

  • Microsoft Word 76 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2307 žodžiai)
  • Universitetas
  • Liana
  • Prekės ženklo sandara ir paskirtis
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Prekės ženklo sandara ir paskirtis. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekes-zenklo-sandara-ir-paskirtis.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:38
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo