Prekės ženklo strategija referatas


RV14B grupės studento. Prekės ženklo strategija. ĮVADAS Prekės ženklas . Spalva , spalvų derinys. Prekės ženklo valdymo strategija. Prekės ženklui „ Neptūnas “ pritaikyta strategija Lietuvoje. Užsienyje Prancūzija. Kūrybinis sprendimas Strategijos taikymas Lietuvoje Strategijos taikymas Prancūzijoje Strategijos taikymas Italijoje Išvados. Literatūros sąrašas.

Mūsų pasirinktas lietuviškas prekės ženklas – mineralinis vanduo „Neptūnas“. Tai natūralus, sveikas, skanus produktas kokybiška sveikata besirūpinantiems ar tiesiog tikro vandens skonį trokštantiems pajusti žmonėms.

Šį prekės ženklą pasirinkome todėl, jog manome, kad jis reprezentuoja konkretų produktą, o tai leidžia aiškiai ir suprantamai išanalizuoti šią prekę bei lengvai pritaikyti jai vieną iš M. Lindstrom knygos „Prekės ženklo jausmas“ strategijų tobulinant savo prekės ženklą.

Jau minėti strateginiai pranašumai galėtų būti efektyviai išpildyti pasitelkiant mūsų pasirinktą autoriaus knygoje esančią teoriją apie prekės ženklo spalvų „sudaužymą”

Metodo esmė yra tokia, kad dėl pelningesnės ir žinomumą teikiančios ateities galima savo kompanijos ar įmonės logotipo spalvas tiesiog pakeisti. Tai darant pagrindiniu faktoriu laikomas vietinių kompanijų logotipų dizainas. Jei konkurentų dizainas tikslinei auditorijai labiau asocijuojasi su jame panaudotomis spalvomis, derėtų pakoreguoti savo logotipą ir pasirinkti tokias spalvas, kurios padėtų įsitvirtinti rinkoje įgaunant populiarumą.

Koreguojant dizainą veiksmingas būdas yra atsižvelgti į vietinės šalies dabartinę padėtį, įvykius. Taip padarė „Lucky Strike“ cigarečių kompanija. Ji 1942 metais, Antrojo pasaulinio karo metu, išledo savo naująjį logotipą su raudonu taikiniu ir šūkiu „„Lucky Strike“ eina kariauti!“ Po šio rizikingo sprendimo kompanija išvengė žlugimo ir net gi padidino savo pardavimus 38 procentais.

  • Marketingas Referatas
  • Microsoft Word 644 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1165 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Prekės ženklo strategija referatas
    10 - 8 balsai (-ų)
Prekės ženklo strategija referatas. (2016 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/prekes-zenklo-strategija-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:20
×