Prekinio vagono vežimėlio technologinis procesas


Mechanikos kursinis darbas. Kursinio darbo užduotis. Kursinio darbo žiniaraštis. Kursinio darbo anotacija. Profesinių kompetencijų sąrašas. Įvadas. Aprašymo skyrius. Platforminiai vagonai. Vežimėliai. Jų klasifikacija, paskirtis ir sandara. Skaičiavimo skyrius. Prekinio vagono vežimėlio remonto darbų imlumo skaičuotė. Darbų vykdytojų kategorijų parinkimas. Prekinio vagono vežimėlio remonto technologinio proceso grafikas. Ekonominio pagrindimo skyrius. Išlaidų darbo užmokesčiui už vagono vežimėlio remontą skaičuoklė. Išvados. Naudotos literatūros sarašas.


1.Aprašyti vagonų modelius, paskirtį ir konstrukciją.

2.Aprašyti vagono vežimelio (toliau – vežimėlis) paskirtį, konstrukciją ir veikimo principą.

3.Išanalizuoti vežimėlio gedimų pobūdį ir priežastis.

4.Išnagrinėti vežimėlio gedimų pobūdį ir priežastis.

5.Parengti vežimėlio defektavimo ir remonto technologinio proceso grafiką pagal darbo duomenyse pateikta formą.

6.Paskaičiuoti išlaidas darbo užmokesčiui už vežimėlio remontą.

7.Aprašyti remonto darbų saugos ir sveikatos bei aplinkosaugos priemones, kurios turi būti taikomos atliekant vežimėlio remontą.

8.Pateikti kursinio darbo rezultatus ir išvadas.

Šiame darbe sužinojau daug apie platforminius vagonus, kad platforminis skirtas didelių matmenų kroviniams (medienai, valcuotiems strypams ir automobiliams) vežti. Šiuose vagonuose ant rėmo yra grindys ir paprastai pagal visą perimetrą atverčiami bortai, o pusvagoniuose vežami birieji kroviniai – rūda, anglys, fliusai. Gali būti vežama mediena, konteineriai, įvairios mašinos. Pusvagonis turi atvirą kėbulą, kuriame dažniausiai yra durys sienose ir iškrovimo angos grindyse. Apie aširačius tai, kad prie vagono kėbulo tvirtinami dviem būdais: be vežimėlių ir vežimėlyje. Pirmieji (senoviniai) vagonai vežimėlių neturėjo – ašidėžės per pakabą buvo tvirtinamos tiesiai prie vagono rėmo. Dar sužinojau kaip skaičiuoti išlaidų darbo užmokesčiui už vagono vežimėlio remontą. Tikiuosi, kad ką išmokau galėsiu panaudoti kaip būsimo geležinkelio riedmenų eksplotavimo ir remonto inžinieriaus specialybėje.

  • Mechanika Kursiniai darbai
  • 2014 m.
  • Ciukcia
  • 19 puslapių (2397 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mechanikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 951 KB
  • Prekinio vagono vežimėlio technologinis procesas
    10 - 2 balsai (-ų)
Prekinio vagono vežimėlio technologinis procesas. (2014 m. Vasario 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/prekinio-vagono-vezimelio-technologinis-procesas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:24